Sbírka pro maminku s dětmi

167
15.2.20 07:56

Sbírka pro maminku s dětmi

Doufám, že to nevadí, viděla jsem, jaká vlna solidarity se tu strhla o Vánocích, tak to také zkusím. Mladá maminka zůstala ze dne na den bez manžela a děti bez tatínka, ani si neumím představit, jaké to pro ně musí být. Maminka má dva malé kluky, staršímu je 3 a půl roku, mladšímu teprve 7 měsíců, tak jim můžeme malinko ulehčit v téhle těžké situaci. Kdo chcete, můžete přispět klidně i nepatrnou částkou, nebo alespoň sdílením na svém facebookovém profilu, pokud ho máte. Děkuji za ně :srdce:

Více najdete zde: https://www.facebook.com/…93024785467/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3911
15.2.20 08:29

Ještě, že byli manželé, aspoň má paní nárok na vdovský důchod. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
15.2.20 08:54

Strasne. Bohuzel se to deje denne. Prispela jsem, snad se pani podari v ramci moznosti dobre.. @dicentra dekuji, zes to sem dala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21733
15.2.20 08:58

Je to velmi smutné, maminky je mi líto. Pán neměl žádnou pojistku, že je rodina odkázaná na veřejnou sbírku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
15.2.20 09:10

Není odkázaná jenom na sbírku, tu pro ně zorganizovali jeho kamarádi, aby alespoň nějak pomohli. Pojistku měl, ale nějakou dobu trvá, než se vše vyřídí a peníze pošlou, např. z naší osobní zkušenosti to trvalo 6 měsíců :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3565
15.2.20 09:14

Nesnesitelně bolestivá je jen ta představa… Připomnělo mi to mého kamaráda, situace byla velmi podobná. Posílám alespoň něco a myšlenky k pozůstalé rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
15.2.20 10:20
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 17:14

Achjo, tohle by se nemělo stávat :roll: Něco jsem taky přispěla, ale tu ztrátu to nemůže nahradit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
17.2.20 12:56

@monty.python Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu