Schůzka ve školce před nástupem do MŠ

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77458
30.5.24 22:33
@Nicole 1234 píše: Více

u nás to bylo na hodinu a půl, popsané 3 strany zápisníčku, účty, potvrzení, formality, placení, řešení odhlášek, nemocí… nejdřív mluvila ředitelka, pak přišla vedoucí jídelny a pak ještě někdo z odboru školství, bylo nás tam asi 20 namačkaní v docela malé místnosti, všichni bez dětí - děti by tam hodně vadily

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
30.5.24 23:56
@stinga píše: Více

No dobře, ale když nemá možnost žádného hlídání, tak se prostě nedá nic dělat. Nemůže přece nechat tak malé dítě samo doma :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
31.5.24 07:29
@Liberalissima píše: Více
:nevim: já vím, ale opravdu tam nikdo s dítětem nebyl - a kdyby tam nějaké bylo, fakt by rušilo, psali jsme si čísla účtů, telefony, vyplňovali jakási lejstra
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
31.5.24 07:43
@stinga píše: Více

Tak holt bude rušit no. Kdyžtak mu strčí mobil. Prostě se nedá svítit :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
31.5.24 07:49
@Liberalissima píše: Více

to je fakt, mobil to jistí, také jsem ho všude dceři dávala, kde bylo potřeba, aby byla „hodná“ a nerušila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek