Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Nicole 1234 píše: Více
u nás to bylo na hodinu a půl, popsané 3 strany zápisníčku, účty, potvrzení, formality, placení, řešení odhlášek, nemocí… nejdřív mluvila ředitelka, pak přišla vedoucí jídelny a pak ještě někdo z odboru školství, bylo nás tam asi 20 namačkaní v docela malé místnosti, všichni bez dětí - děti by tam hodně vadily
@stinga píše: Více
No dobře, ale když nemá možnost žádného hlídání, tak se prostě nedá nic dělat. Nemůže přece nechat tak malé dítě samo doma ![]()
@Liberalissima píše: Více
@stinga píše: Více
Tak holt bude rušit no. Kdyžtak mu strčí mobil. Prostě se nedá svítit ![]()
@Liberalissima píše: Více
to je fakt, mobil to jistí, také jsem ho všude dceři dávala, kde bylo potřeba, aby byla „hodná“ a nerušila