Screening v 1 trimestru Brno - jak to probíhá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malinkam110
Povídálka 15 příspěvků 09.12.18 20:06
Screening v 1 trimestru Brno

Dobrý večer, příští týden jsem objednaná na screening do Brna Veveří. Poradil by mě někdo jak to probíhá? Všude čtu že se chodí na krev a pak na screening, udělají odběr v jeden den? Potřebuji něco sebou? Nebo od svojí gynekološky? Četla jsem o nějaké dietě před vyšetřením aby bylo mimčo lepší vidět. Je tomu tak? Omlouvám se jestli podobné téma už proběhlo, nedohledala jsem. Děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Reakce:
michaela1310
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 09.12.18 20:14

Ahoj, byla jsem tam 10. Týdnů zpět. Dojdeš na recepci a tam das tehotenskou průkazku a případně zadost o vyšetření, pak cekas, vezmou ti krev 1 zkumavku, pak cekas třeba 10 minut než si te doktorka zavolá a jdeš na utz který trva tak 15-20minut. Nechodí se na lačno ani není nutná žádná dieta. Všechno max. do hodiny vyřízeny :palec:

Jannys
Kelišová 6701 příspěvků 09.12.18 20:57

Neboj, můžeš se normálně najíst napít.
Při příchodu na recepci odevzdáš těch.knížku.Sedneš si případně i s partnerem ( přezouvá se tam) do papučí mají erární,nebo si můžeš přímo na recepci koupit návleky za 5 Kč.
Sedneš čekáš.Poté si tě zavolají do místnosti.Kde ti vezmou zkumavku krve.Zeptají se tě na váhu a zda u Vás v rodině se nevyskytují vvv ( vývojové vady ).
Zpět si sedneš a čekáš.
Poté si tě zavolá dr.ke které/ kterému jsi objednaná.
V ordinaci je šero.Lehneš si na lehátko a nad sebou máš pěkně obrazovku kde všechno vidíš i s partnerem.
Miminko se měří a pod.
Vyšetření trvá cca 15 minutek.Po vyšetření odcházíš se přezout a jdeš po svých.Do knížky ti dají přihlašovací údaje,aby jsi večer mohla kouknout na výsledky krve které mimochodem volají ještě v ten den cca na večer až večer.

Malinkam110
Povídálka 15 příspěvků 10.12.18 05:49

Děkuji mockrát :*

Jannys
Kelišová 6701 příspěvků 10.12.18 07:21

@Malinkam110 abych nezapomněla 1500 Kč sebou ;)

Malinkam110
Povídálka 15 příspěvků 10.12.18 14:18

Ano ano, to je jediné co mě paní doktorka řekla :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 18:34

Nevíte, jestli se dá na screening v 2. trimestru objednat i v odpoledních hodinách? Děkuji!

Jannys
Kelišová 6701 příspěvků 03.01.19 19:36
@Anonymní píše:
Nevíte, jestli se dá na screening v 2. trimestru objednat i v odpoledních hodinách? Děkuji!

Já byla například objednaná na 13:10 a kvůli velkému počtu utz jsem šla na řadu až ve 14:00, takže určitě dá.

Váš příspěvek
Reklama