Sedací vak, kde koupit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petya
Povídálka 30 příspěvků 26.10.18 00:06
Sedaci vak

Dobrý večer! Znate kde mohou koupit takovi nebo podobniho sedaci vak pro miminko?

Reakce:

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 15:40

@Petya pro miminko? Jak stare?
Dokud se dítě samo neposadí (okolo 8.měsíce), rozhodně není vhodné ho umísťovat do tohoto křesílka, co hledáš.
Pro dítě je nejlepší být na zemi/v postýlce a mít dostatek prostoru na pohybování se, otáčení, pasení..
A stejnak by ti v tom to 8.měsíční dítě nechtělo moc dlouho podle mě být, je to zbytečnost. ;)

Petya
Povídálka 30 příspěvků 08.11.18 16:29
@lucynka25 píše:
@Petya pro miminko? Jak stare?
Dokud se dítě samo neposadí (okolo 8.měsíce), rozhodně není vhodné ho umísťovat do tohoto křesílka, co hledáš.
Pro dítě je nejlepší být na zemi/v postýlce a mít dostatek prostoru na pohybování se, otáčení, pasení..
A stejnak by ti v tom to 8.měsíční dítě nechtělo moc dlouho podle mě být, je to zbytečnost. ;)

Mame 6 měsicu,a jsem chtela na naučeni sedit

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 17:40

@Petya dite se musi naucit samo posadit,nejprve si seda na sikmo a ze sikmeho sedu se posadi samo. To neurychlis,je to vyvoj.
Miminko by jsi nemela posazovat sama.

Káťa19
Kelišová 7365 příspěvků 20 inzerátů 09.11.18 09:11
@lucynka25 píše:
@Petya dite se musi naucit samo posadit,nejprve si seda na sikmo a ze sikmeho sedu se posadi samo. To neurychlis,je to vyvoj.
Miminko by jsi nemela posazovat sama.

přesně tak, prosím, hlavně dítko neuč sama sedět, poškodíš mu páteř a projeví se to třeba až v dospělosti :,(

přečti si tenhle článek: :hug: ;) https://www.poliklinikaprosek.cz/…do-1-roku-61

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >