Kde sehnat džíny větších velikostí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 25.10.18 12:01
Kde sehnat džíny větších velikostí?

Ahoj holky, zajímalo by mě kde se dají sehnat džíny větších velikostí? Konkrétně vel. 44-46. Kde kupujete džíny? Ráda bych i nějaké potrhané, s výšivkou, nebo nějak stylově vyšoupané. Děkuji za typy :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 25.10.18 12:10

Kup si panské..Nebo unisex… :kytka: Pepco

pikola
Neúnavná pisatelka 19462 příspěvků 25.10.18 12:14

Skoro všechny normální firmy co dělají lepší džíny mají takové velikosti. I v Hm je myslím mají, já kupuju Levis a pod, ty levné většinou špatně sedí. Jinak jako silnější bych si možná tyhle kolotočářské věci odpustila, zbytečně ti upozornňuje pokud máš silnější stehna a není ti 20

Příspěvek upraven 25.10.18 v 12:15

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 25.10.18 12:14

Mam pocit, ze v kiku mivaji vetsi velikosti, nebo Takko, tam mivam problem sehnat mensi velikost, pac i 38 jsou velky.

stinga
Závislačka 4446 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 12:15

@mámaNel to jsou větší velikosti? já myslela, že se budeš ptát na velikost minimálně 54, že je větší velikost :roll:
já kupujin džíny i u vietnamců, zajímavé je že u nich džíny za 350– vydrží víc než džíny třeba New York za 1100,–- které se hned prošoupou
taky se dá objednat třeba z Bon prixu, a vyzkoušíš je doma v klidu, mívají tam zajímavé kousky - s výšivkou nebo prošoupané, jak píšeš

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 25.10.18 12:16

Snad úplně všude… Tacco, Kik, Tesco,Hm,CaA…

stinga
Závislačka 4446 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 12:17
@Božislava píše:
Kup si panské..Nebo unisex… :kytka: Pepco

pánské holkám nesedí, když jsou dobré přes boky, je šíleně velký pas

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 25.10.18 12:24

Mark and Spencer, kvalitní kalhoty bez klasických „módních“ doplňků

Ijen
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 25.10.18 12:26

Tyto velikosti maji normalne v retezcich.

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 25.10.18 12:26

@pikola …kolotočařské :D :D …to jsi mě teda pobavila. Samozřejmě, že nosím i normální klasické džíny ale když by mi tyhle kolotočářské džíny seděly tak bych si je klidně na sebe vzala a upozornila na sebe. :palec:

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 25.10.18 12:27

@Božislava …do pánských bych nešla, ale děkuji :)

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 25.10.18 12:28

@mámaNel úplně všude, já kamkoliv přídu a nějaké se mi líbí mají jenom tyhle velikosti a když hledám něco menšího tak Maj vyprodáno :zed:

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 25.10.18 12:29

Všem moc děkuji za typy …do těchto obchodů chodím běžně nakupovat ale málo kdy jsou tyhle velikosti u nás k sehnání. Buď jsou tedy vyprodány a nebo je ani nemají.

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 25.10.18 12:33

@Kriss Tina …já to mám přesně naopak :D

stinga
Závislačka 4446 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 12:48
@mámaNel píše:
Všem moc děkuji za typy …do těchto obchodů chodím běžně nakupovat ale málo kdy jsou tyhle velikosti u nás k sehnání. Buď jsou tedy vyprodány a nebo je ani nemají.

no já taky kupuji 44, a nikde je nemají, všechno mají jen 34 - 38 - těch jsou tam mraky, až si říkám, proč ty obchody berou tolik těch malých velikostí, když se jim to neprodá
zkus ten Bon prix nebo vietnamce - mně tam vždy džíny nejvíc sedí, koupím si třeba troje po 350,–- a taky kupuju ty „kolotočářské“ proč ne, jsem ještě mladá :D nebudu chodit v pytli, kvůli tomu, že mám 44, nepovažuju to za žádnou hrůzu - ale chodím cvičit a posilovat, aby se to na mně netřáslo

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >