Jsem chraněná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 08.09.18 22:40
Sem chraněna

Ahoj holky, dneska sem si zapomněla vzít HA ve 12 hod odpoledne a vzala sem si ji až teď poruší to nějak učinost ????

Reakce:
Michalka80
Kelišová 6417 příspěvků 08.09.18 22:41
@Tynkaemm píše:
Ahoj holky, dneska sem si zapomněla vzít HA ve 12 hod odpoledne a vzala sem si ji až teď poruší to nějak učinost ????

No, snad ne…

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 08.09.18 22:43
@Michalka80 píše:
No, snad ne…
Říká se že to nevadí ale musí to být ve stejní den prej
Nickless
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 01:53

Pokud jste si ji vzala do 12 h od toho co ji berete normálně mělo by to být ok. Pokud jste si ji tedy předtím nevzala dříve než běžně, jelikož v příbaláku se píše že právě těch 12 h je ok, tzn. mezi prášky nesmí být rozdíl více než 36 h (cca 24 h bežný rozdíl + těch 12). Kdyžtak můžete teď týden používat ještě kondom abyste měla jistotu.

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 09.09.18 09:39
@Nickless píše:
Pokud jste si ji vzala do 12 h od toho co ji berete normálně mělo by to být ok. Pokud jste si ji tedy předtím nevzala dříve než běžně, jelikož v příbaláku se píše že právě těch 12 h je ok, tzn. mezi prášky nesmí být rozdíl více než 36 h (cca 24 h bežný rozdíl + těch 12). Kdyžtak můžete teď týden používat ještě kondom abyste měla jistotu.

Jenže si vzal prášek popsání Sobota 12 poledne a omylem i neděli ve 22 takže sem si vzala 2 prášky v jednom dny sobotu i neděli

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 09.09.18 09:44

A teď nevím esi mám brát v pondělí normálně ve 12 poledne když sem si vzal omylem prášek na víc, včera byla sobota tak sem si vzla sobotu ve 12: 00 a ve 22 sem se probudila a měla sem zafixsovamo že si musím vzít prášek tak sem si ho vzala ale pak sem si uvědomila že je sobota a vzala sem si neděli omylem takže sem si vzala sobotu i neděli v jednom dny, prosím poruší to nějak brání prášku, a mužů si ho vzít v pondělí Normaně v danou dobu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >