Servis mobil

Anonymní
2.6.21 19:04

servis mobil

Ahoj, prosim o radu,
mobil v servisu, cca odpolko to bude, jen prehrajeme sw (500kč), pak telefon ze je to cela deska a ze to musi posilat na jedno pracoviste kde to prepaji (3.000), takze cca 9-14 dni, jenze uz je to tam 40 dni a jediny co mi na dotaz povi ze az to prijde tak poslou sms. Nejde o zadny divocaky, je to normal stanek v obchodnim centru.

Co s tim?.. uz me to s..vytaci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
2.6.21 19:43
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o radu,
mobil v servisu, cca odpolko to bude, jen prehrajeme sw (500kč), pak telefon ze je to cela deska a ze to musi posilat na jedno pracoviste kde to prepaji (3.000), takze cca 9-14 dni, jenze uz je to tam 40 dni a jediny co mi na dotaz povi ze az to prijde tak poslou sms. Nejde o zadny divocaky, je to normal stanek v obchodnim centru.Co s tim?.. uz me to s..vytaci

No právě normálně stánek v obchodním centru. :lol: tam rozhodně žádné opravy neudělají a vše vozí kdo ví kam a za kolik proboha máš mobil že se ti vyplatí oprava byť za 500? Dali ti vůbec nějaký papír a ty si jím dala souhlas s opravou za 3000? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8441
2.6.21 19:45

A nějaký papír k tomu máš, kde jsou ty konkrétní lhůty apod.? Jinak já bych na ně houknul, ať to navalí zpět a že si to opravis jinde. Ale pokud telefon není za 20tis, tak nevidim smysl proč jej za 3 tis opravovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 20:50

Tak cena 25 - zalohu mam na macku a trojka mi za neprisla moc na ipho kousek po zaruce.. jasan ze mam papir.. ale kdyz tam dolezu tak mi rekne jeste tu neni a co.. kdyz mu jednu placnu tak mam akorat problem.. kdyz na nej budu jecet.. akorat budu jak trouba

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat