Sestra mi dělá ostudu

Anonymní
10.6.21 12:59

Sestra mi dělá ostudu

Pěkný den, od tý doby co se sestra rozvedla vystřídala hromadu chlapu. Všichni jí pomlouvají a dělali si z ní srandu, i její děcka kvůli tomu zažili menší šikanu. Sestra si z toho nic nedělá, ještě se nám směje do obličeje a dělá si z nás srandu. Přestala jsem se s ní stýkat, ale lidí mi stejně nedali pokoj. Jak se od ní mám distancovat? Aby okolí konečně pochopilo že s ní nemám nic společného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6684
10.6.21 13:01

Napsat transparent má sestra už není má sestra a chodit s ním. :mrgreen:

Porstě se s ní nestýkat. to jediné lidé si stejně budou říkat co chtějí. i kdyby ses s ní nebavila 30 let i kdyby se přestala stýkat s chlapama lidi si vždycky říkají co uznají za vhodné. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16435
10.6.21 13:05
@Anonymní píše:
Pěkný den, od tý doby co se sestra rozvedla vystřídala hromadu chlapu. Všichni jí pomlouvají a dělali si z ní srandu, i její děcka kvůli tomu zažili menší šikanu. Sestra si z toho nic nedělá, ještě se nám směje do obličeje a dělá si z nás srandu. Přestala jsem se s ní stýkat, ale lidí mi stejně nedali pokoj. Jak se od ní mám distancovat? Aby okolí konečně pochopilo že s ní nemám nic společného?

Ale Ty s ní máš něco společného ;) Je to Tvoje sestra a tou zůstane navždycky, i kdyby se Ti to stokrát nelíbilo. Nemá smysl přesvědčovat sebe ani své okolí o něčem jiném.

Jestli je pro Tebe její chování nepřijatelné, tak se s ní zkrátka nestýkej (čímž se Ti nebude moci „smát do obličeje a dělat si z Tebe srandu“)… a pokud se s ní i přesto stýkáš, respektuj ji takovou, jaká je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18846
10.6.21 13:07

Neprozivas to nejak moc? Nejak si nedovedu predstavit, ze je ma sestra do vetru a lidi mi “nedaji pokoj”. Proc by sestra delala ostudu tobe? Je to jeji zivot a jeji obrazek, nikoli tvuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
10.6.21 13:08
@Anonymní píše:

A co s tebou řeší ostatní lidi a proč? Ignoruj to, odpalkuj je hnedka při první zmínce. Je to její život a ty se o něj nestaráš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
10.6.21 13:13

@Eemii přesně tak.
No tak je sestra rozevlátá. Co to máspolečného s tvojí pověstí, zakladatelko? Co je koneckonců komu do toho? Že se vám sestra směje, se vlastně ani nedivím, je to její život, její věc a pokud z toho vy nebo blízké okolí (místní drbny) dělají pofírunk, možná je jednodušší se tomu zasmát než vás všechny poslat do pérd… :nevim:
Její děti kvůli tomu zažily šikanu? Kdopak byl tak prudce inteligentní a šikanoval dítě kvůli tomu, že máma nezůstala po rozvodu v klášteře?
Fakt, jsou věci, který nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6191
10.6.21 13:21

To bydlíte někde na vesnici, že si všichni vidí až do postele :D Normálně každému řekni, že se tě činy tvoji sestry netýkají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
10.6.21 13:23

Přijde za tebou někdo a má na ní blbé kecy? Stačí říct „Ségra mě nezajímá, je to její život a ať si ho žije jak chce…“ Řekneš to tak párkrát a lidi to přestane bavit vytahovat, když z tebe nevytáhnou žádnou reakci nebo další informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 13:30

Proč ji s ostatními řešíš? Když se mnou chce někdo řešit něco, co vážně nechci (třeba exe - to měli kamarádi jednu dobu často potřebu mi o něm referovat), prostě na férovku říkám, že tohle téma nechci řešit. Je to její život, je na ní jak ho žije..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 13:41

Zdá se, že černá ovce, co? Fakt je mi tvé sestry líto. Místo toho, aby v rodině našla oporu, se od ní chce sestra distancovat. Rodinka k pohledání. Každý holt rozvod snášíme jinak. Jsi fakt povrchní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 13:41

Její děti by ostatní děti nešikanovali, kdyby o pomluvách neslyšeli od dospělých. A to že si po rozvodu užívá je jen její věc dokud nerozvrací rodiny kolem sebe. Když se ti o tom někdo zmíní prostě řeknu, že mě to nezajímá a dál se o tom nebavím. Chodit s tím za tebou budou jen do té doby, dokud jim budeš na oplátku dávát další drby a negativní reakce (ty pozitivní věci dnešní svět zajímají jen málo). Nevím o co jde, nechceš to řešit tak to prostě neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
10.6.21 14:02
@Anonymní píše:
Že ty jsi ségra od Agáty Hanychové??? :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
10.6.21 14:08

Těžko se distancuješ od sestry, příbuzný budete vždycky,… na druhou stranu co ti na tom tak vadí? Ona je spokojená a drby neřeší, kdybys to taky neřešila, tak budeš mít mnohem spokojenější život ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
10.6.21 14:27

Kdo ji pomlouva? (Ex)manzelky tech chlapu asi? Nejak si nedovedu predstavit, kde to bydlite, kdo v dnesni dobe resi, ze nekdo, kdo ani momentalne nema partnera, strida chlapy. A proc by tim delala ostudu tobe?
Jinak sestra se asi ridi tim heslem ze ‘dobra nalada nevyresi vsechny problemy, ale nas… tolik lidi, ze stoji za to si ji udrzet.’ Proto se tomu jen smeje a nic si z toho nedela, a vas to vsechny stve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
10.6.21 14:58

Lidi si o tobě vždycky budou myslet, co budou chtít, s tím v důsledku nic moc nenaděláš ;) Až se tím přestaneš užírat a přestaneš to tak řešit a prožívat, dají ti pokoj i lidi okolo. To mi věř :) Lidem maximálně řekni, že sourozence si nevybereš, a změň téma. Klidně přiznej, že se o ní nechceš bavit, protože jí máš už takhle dost. A tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat