Chce abych žárlila - Setkali jste se s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 10:33
Setkali jste se s tím?

Ahoj, na začátku vztahu mi partner furt rikal o nejakych holkach jak jsou pekne a jak je tahle dobra a td..vadilo mi to, ale nic jsem nerekla..po nějaké době jsem mu rekla ze mi to vadi a on se omluvil a řek ze prestane…nechtela jsem se k tomu vracet ale strašně mě to začalo stvat a úplně takovej ten pocit jako by jste je chteli všechny zabít..tak jsem mu to začala vyčítat a on mi řek ze to tak nemyslel ze zarlil a ze chtěl abych taky zarlila tak mi parkrat řek něco o jiných ale ze to tak vubec nemyslel..já mu tekla fajn, ale furt mě to štve a nemuzu prestat na to myslet a nevim jestli mu mám tu jeho výmluvy věřit.. :zed: :,( :,( co mám dělat abych na to zapomnela a být zase stastna?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj, na začátku vztahu mi partner furt rikal o nejakych holkach jak jsou pekne a jak je tahle dobra a td..vadilo mi to, ale nic jsem nerekla..po nějaké době jsem mu rekla ze mi to vadi a on se omluvil a řek ze prestane…nechtela jsem se k tomu vracet ale strašně mě to začalo stvat a úplně takovej ten pocit jako by jste je chteli všechny zabít..tak jsem mu to začala vyčítat a on mi řek ze to tak nemyslel ze zarlil a ze chtěl abych taky zarlila tak mi parkrat řek něco o jiných ale ze to tak vubec nemyslel..já mu tekla fajn, ale furt mě to štve a nemuzu prestat na to myslet a nevim jestli mu mám tu jeho výmluvy věřit.. :zed: :,( :,( co mám dělat abych na to zapomnela a být zase stastna?

Chci jenom podotknout ze mě napadl i rozchod ale zase ho miluju a je to těžký ale pro ten pocit by to byla asi taky možnost..

Lekninka91
Extra třída :D 10701 příspěvků 29.07.19 10:36

Jestli se ti omluvil a už to nedělá, tak bych to neřešila asi :nevim:

mau-mau
Závislačka 4277 příspěvků 29.07.19 10:37

Já bych snědla půl kila třešní, půl kila zeleného hrášku a zapila to půllitrem okurkového láku. :palec: 100% přijdeš na jiné myšlenky. ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 29.07.19 10:57
@Anonymní píše:

Víš, co chlapy děsně rajcuje?
Správná interpunkce :cert:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 29.07.19 11:03
@mau-mau píše:
Já bych snědla půl kila třešní, půl kila zeleného hrášku a zapila to půllitrem okurkového láku. :palec: 100% přijdeš na jiné myšlenky. ;)

Ideální řešení proti zakládání takhle stále stejně blbých diskuzí a samozřejmě anonymních.:palec:

Blankaspl
Kecalka 275 příspěvků 29.07.19 12:15

Začni se chovat jako dospělá.

Shari81
Kelišová 6168 příspěvků 29.07.19 13:29
@mau-mau píše:
Já bych snědla půl kila třešní, půl kila zeleného hrášku a zapila to půllitrem okurkového láku. :palec: 100% přijdeš na jiné myšlenky. ;)
:potlesk: :jazyk: :lol: :lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama