Nechce jít k taťkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EvaSmidova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 20:35

Rada

Příspěvek upraven 03.08.19 v 09:35

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 3322 příspěvků 28.07.19 20:38

Tak jezdí s nimi, syn bude mít pocit bezpečí a současně bude s otcem

bublinek
Kelišová 5689 příspěvků 28.07.19 20:40

Otec, ale pro tak malé dítě neznámý člověk. Jela bych s nima a byli bychom spolu jako rodina

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 28.07.19 20:41

A proč nejezdíte všichni? :think:

arinecka
Kelišová 6732 příspěvků 28.07.19 20:42

@EvaSmidova Podle manžela jsi ho rozmazlila? Vždyť ho syn skoro nezná 8o Místo aby se snažil si k němu najít cestu a víc se mu věnoval, tak mu lupne na zadek? Tím si určitě zajistí, že ho bude syn vnímat jako tátu.

Janli
Echt Kelišová 9800 příspěvků 28.07.19 20:42

Takže syn se bojí tatinka, kterýho nezná a ten mu místo toho, aby se s ním nenásilně sblížil, naseká na zadek. A jinak se tvůj choť cítí úplně zdráv? Dítě má naprosto normální separační úzkost, i moje děti v tomhle období nechtěly k tátovi. Manželovi vysvětli, že si buď upraví pracovní dobu tak, aby nebyl pro dítě cizí osoba nebo ať tespektuje, že dítě má svůj přitozený vývoj.

Amelie30
Závislačka 3097 příspěvků 28.07.19 20:47

Souhlas s tím, že otec by se měl synovi věnovat časteji. Bohužel ani to nezajistí, že synek nebude plakat. Mám dvouleťačku, od půl roka hlídaná babičkou, tátu vidí pořád, ale stejně všechno musím já. Zítra ji vedu zase k babičce a budu se snažit po anglicku zmizet. :lol: jinak si chvilku popláče, ale pak je v pohodě. Jak to má tvůj syn po tom, co mu zmizíš z očí? Jinak s chlapem, co má takovou pracovní dobu bych nebyla. Když jsou děti. Ani kdyby byl ze zlata.

Příspěvek upraven 28.07.19 v 20:49

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 28.07.19 20:49

Proc nejezdime vsichni jako rodina?
Dite si jen tak nenajde lasku o otci, ktery mu dava na zadek..
Chapu, ze s malým nemuze byt treba tak hodne, nekdo vydělávat musi no..

Ennny
Závislačka 4045 příspěvků 28.07.19 20:50

A ty jsi jinak normální? 8o proč jako nejdeš snima, by ti upadly nohy nebo co? Sorry ale s cizím člověkem bych dítě samotné nepustila kór když mu pleskne za takovou blbost to by mě zajímalo jak ten výlet probíhá, to ho řeže celou cestu nebo co? :roll: :zed:

Amelie30
Závislačka 3097 příspěvků 28.07.19 20:51
@_.Emilyyy píše:
Proc nejezdime vsichni jako rodina?
Dite si jen tak nenajde lasku o otci, ktery mu dava na zadek..
Chapu, ze s malým nemuze byt treba tak hodne, nekdo vydělávat musi no..

Ale taková pracovní doba je pro rodinu s dětmi a pro vztah v pohodě vražda. Jsem ráda, že zakladatelka ještě nemusí řešit díky tomu vztah mezi ní a manželem, to má můj respekt.

Verun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 28.07.19 20:53

Chudak decko. Ma strach a misto, aby nasel bezpeci, tak dostane vyprask, a ty jen prihlizis. Bezva.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 28.07.19 20:55
@Amelie30 píše:
Ale taková pracovní doba je pro rodinu s dětmi a pro vztah v pohodě vražda. Jsem ráda, že zakladatelka ještě nemusí řešit díky tomu vztah mezi ní a manželem, to má můj respekt.

To je pravda, ale tak zrejme ty penize potřebuji, kdyz manzel musi takhle pracovat

Mallorka
Závislačka 3225 příspěvků 28.07.19 20:56

Moje 1.5leta dělá to samé a to je táta hodně doma, hraje si s ni. Ma ho rada, ale musí mě mít pořád u sebe. Je s tatem osamote v pohodě, ale nesmí me vidět odchazet.

Jezdila bych s nimi.

Amelie30
Závislačka 3097 příspěvků 28.07.19 20:56
@_.Emilyyy píše:
To je pravda, ale tak zrejme ty penize potřebuji, kdyz manzel musi takhle pracovat

To nejspíše ano. Bohužel, často to pak končí rozchodem díky odcizení, hádkám.

unuděná
Echt Kelišová 8479 příspěvků 28.07.19 20:58

To ti vazne prijde ok, ze tatinek ma na dite cas jen jeden den v tydnu, jinak ho nevida? Proc nejdes na vylet s nimi??Bala bych se sverit takhle male dite cloveku, co ho vlastne vubec nezna a nema ani paru, jake ma potreby. A misto aby se to spolecne ucili v klidu, tak ho zmlati a tebe sprdne, zes ho rozmazlila. Mazec 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama