Sex v těhotenství - ano nebo ne?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23.8.16 09:16

My měli ještě v 8.měsíci docela divoký-svatební noc se konala :D pokud ti někdo neřekl, že nedoporučuje, neviděla bych důvod…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1039
23.8.16 23:19

Asi ses měla zeptat přímo. Ale vím, taky jsem vždy zapomněla na půlku věcí, co jsem chtěla vědět. ;) Pak už jsem si otázky psala na papírek :lol: Jinak moje gynekoložka je proti sexu v těhotenství. V prvním trimestru dle ní vůbec a pak od 16tt jen velmi opatrně a ne často. Ale názory lékařů se docela liší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.16 14:38

Kdyby jsi měla bolestí nebo ňáký jiny problém tak určitě ne. Jak už bylo zmíněno, doktor by ti oznámil, že to nedoporučuje. S přítelem jsme si užívaly pokud to šlo. Jen jeden měsíc jsme měli pauzu nařízenou doktorem..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty