Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
My měli ještě v 8.měsíci docela divoký-svatební noc se konala
pokud ti někdo neřekl, že nedoporučuje, neviděla bych důvod…
Asi ses měla zeptat přímo. Ale vím, taky jsem vždy zapomněla na půlku věcí, co jsem chtěla vědět.
Pak už jsem si otázky psala na papírek
Jinak moje gynekoložka je proti sexu v těhotenství. V prvním trimestru dle ní vůbec a pak od 16tt jen velmi opatrně a ne často. Ale názory lékařů se docela liší.
Kdyby jsi měla bolestí nebo ňáký jiny problém tak určitě ne. Jak už bylo zmíněno, doktor by ti oznámil, že to nedoporučuje. S přítelem jsme si užívaly pokud to šlo. Jen jeden měsíc jsme měli pauzu nařízenou doktorem..