Sháním dlouhé kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saruska00
Povídálka 30 příspěvků 07.03.17 14:49
Sháním dlouhé kalhoty

Ahoj holky,
mám problém, mam postavu jako žirafa a proto sháním na sebe dlouhé kalhoty nebo rifle. Nemáte typ na nějaké obchody, kde bych takové kalhoty sehnala? Dekuji :srdce:

Reakce:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 07.03.17 14:51

@Saruska00 asi neporadím novinku, ale já jako malá osoba si nakupuju v Bonprixu..
Mají tam u kalhot.. dlouhou variantu, normální a krátkou…
Já už vím vel.. tak se mi to dobře kupuje jak v obchodě, kde zkouším hromady a stejně musím pak skracovat.. dám K a mám je jak pro malé lidi :mrgreen:

Jarka K
Závislačka 4003 příspěvků 07.03.17 14:53

Promod.
Ale ne všechny jsou tak dlouhé…

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 07.03.17 15:12

Zkoušet a zkoušet..obejít jich více. Snad jedině kam nechodit je Kik, tam kalhoty mají krátké - mám 181 cm a ve všech jsem vypadala jako Havel, zkus ten Bonprix, já tam kupuju jenom trička, kalhot se bojím, že by právě byly krátké, ale jestli je tam varienta „dlouhé“, tak proč to nezkusit.) vrátit je můžeš vždycky případně

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 07.03.17 15:21

Long varianty kalhot mívají v C&A, Marks & Spencer.
Jednou jsem jedny dlouhé ukořistila i v KIK, ale long tam mají opravdu jen výjimečně.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 07.03.17 15:34

Long verze kalhot mivaji i v Takku.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 07.03.17 15:50

@Saruska00 V Praze zkus č. 604545612 p. Krucká, nadměrné velikosti. Praha 3 Přemyslosvská

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 07.03.17 18:39

Já bych ti ještě doporučila podívat se do next. nevím jak v dámské konfekci, ale v pánských džínách majoí vždy 3 délky. Tak tipuji, že v té dámské konfekci by to mohlo být stejné. My tam chodíme pro džíny manželovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >