Reklama

Sháním dlouhé kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saruska00
Povídálka 29 příspěvků 07.03.17 14:49
Sháním dlouhé kalhoty

Ahoj holky,
mám problém, mam postavu jako žirafa a proto sháním na sebe dlouhé kalhoty nebo rifle. Nemáte typ na nějaké obchody, kde bych takové kalhoty sehnala? Dekuji :srdce:

Reklama

Reakce:

Janasas
Kelišová 5144 příspěvků 07.03.17 14:51

@Saruska00 asi neporadím novinku, ale já jako malá osoba si nakupuju v Bonprixu..
Mají tam u kalhot.. dlouhou variantu, normální a krátkou…
Já už vím vel.. tak se mi to dobře kupuje jak v obchodě, kde zkouším hromady a stejně musím pak skracovat.. dám K a mám je jak pro malé lidi :mrgreen:

Jarka K
Závislačka 3914 příspěvků 07.03.17 14:53

Promod.
Ale ne všechny jsou tak dlouhé…

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 07.03.17 15:12

Zkoušet a zkoušet..obejít jich více. Snad jedině kam nechodit je Kik, tam kalhoty mají krátké - mám 181 cm a ve všech jsem vypadala jako Havel, zkus ten Bonprix, já tam kupuju jenom trička, kalhot se bojím, že by právě byly krátké, ale jestli je tam varienta „dlouhé“, tak proč to nezkusit.) vrátit je můžeš vždycky případně

renduli
Závislačka 2980 příspěvků 07.03.17 15:21

Long varianty kalhot mívají v C&A, Marks & Spencer.
Jednou jsem jedny dlouhé ukořistila i v KIK, ale long tam mají opravdu jen výjimečně.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 07.03.17 15:34

Long verze kalhot mivaji i v Takku.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 07.03.17 15:50

@Saruska00 V Praze zkus č. 604545612 p. Krucká, nadměrné velikosti. Praha 3 Přemyslosvská

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 07.03.17 18:39

Já bych ti ještě doporučila podívat se do next. nevím jak v dámské konfekci, ale v pánských džínách majoí vždy 3 délky. Tak tipuji, že v té dámské konfekci by to mohlo být stejné. My tam chodíme pro džíny manželovi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama