Reklama

Baťa - vrácení bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Da.
Stálice 76 příspěvků 04.03.17 23:00
Baťa vrácení bot

Zajímalo by mě, zda máte zkušenost s vrácením obuvi zakoupené v kamenném obchodě u Bati? Zakoupila jsem si tam dnes boty, v obchodě se mi zdály pohodlné, ale v podvečer jsem je doma obula, a jsou pro mou širokou nohu nevhodné. Prostě unáhlená koupě. Děkuji Vám za zkušenosti. D.

Reklama

Reakce:

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 04.03.17 23:02
@Da. píše:
Zajímalo by mě, zda máte zkušenost s vrácením obuvi zakoupené v kamenném obchodě u Bati? Zakoupila jsem si tam dnes boty, v obchodě se mi zdály pohodlné, ale v podvečer jsem je doma obula, a jsou pro mou širokou nohu nevhodné. Prostě unáhlená koupě. Děkuji Vám za zkušenosti. D.

Baťa už je mrtvý.

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 04.03.17 23:15

Vracela jsem několikrát a v pohodě. Na nic se neptali a okamžitě vyměnili nebo vrátili peníze.

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 05.03.17 08:00

Myslím, že kamenný obchod nemá povinnost vzít boty zpátky, když je možnost si je vyzkoušet. Takže hodně záleží na obchodě a na tom, jakou si chce udržet reputaci.
To je stejný jako s reklamací - Sportissimo dělá s reklamací cavyky, no mají na to ze zákona měsíc, tajže můžou, ale v Deichmanu dá boty prodavačka pod pult a jděte si vybrat jiný.

Mišutinka
Kecalka 140 příspěvků 05.03.17 10:11

@Da. Vracela jsem pred mesicem a v pohode. Mensi velikost nemeli, tak vratili penize.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama