Reklama

Zkušenosti a rady s ioffer.com?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 28.02.17 20:51
Zkušenosti a rady s ioffer.com

Dobrý den, narazila jsem na eshop ioffer.com kde prodávají prý značkové věci za docela směšnou cenu. Máte někdo nějaké zkušenosti? Popřípadě jak je to s objednáním, často objednavam na aliexpressu, tam to zvladam, ale ceny na ioffer jsou úplně o level jinde

Reklama

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 28.02.17 22:08

Asi před týdnem jsem zkusila první objednávku, tak uvidím zda to dojde. Zaplatila jsem klasicky kartou, jako na ali. Jen tam prý není záruka vrácení peněz, takže hop nebo trop, proto. možná ty ceny :nevim:

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 28.02.17 23:38

Nečekáš, že jsou to originály, že ne? :-D

dadik.h
Kecalka 136 příspěvků 14.04.17 14:16

Taky jsem teď objednávala, tak uvidíme zda to dojde ;)

ivett_ka13396
Nováček 2 příspěvky 12.07.17 12:26
katrih

Ja som si tak isto objednavala cez kartu kabelku ktora stala 14 libier pretoze som momentalne v uk ale ked som si pozrela na ucet tak bola strhnuta platba 16 a nie 14 libier.

ivett_ka13396
Nováček 2 příspěvky 12.07.17 12:26
katrih

Mozte mi prosim vas napisat ci vam tovar dorazil? dakujem

niki252
Nováček 1 příspěvek 19.07.17 18:20

Me prislo vse co jem s objedala jen mam problem ze mi jde neco zaplatit a neco zaplatit nemuzu…pres kartu a prito je tam napsane ze prodejce prijima creditky…nevi nekdo cim to je?

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 08.08.18 13:47

Ahoj je v této diskuzi ještě někdo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama