Zkušenosti a rady s ioffer.com?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 112 příspěvků 28.02.17 20:51
Zkušenosti a rady s ioffer.com

Dobrý den, narazila jsem na eshop ioffer.com kde prodávají prý značkové věci za docela směšnou cenu. Máte někdo nějaké zkušenosti? Popřípadě jak je to s objednáním, často objednavam na aliexpressu, tam to zvladam, ale ceny na ioffer jsou úplně o level jinde

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 28.02.17 22:08

Asi před týdnem jsem zkusila první objednávku, tak uvidím zda to dojde. Zaplatila jsem klasicky kartou, jako na ali. Jen tam prý není záruka vrácení peněz, takže hop nebo trop, proto. možná ty ceny :nevim:

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 28.02.17 23:38

Nečekáš, že jsou to originály, že ne? :-D

dadik.h
Kecalka 136 příspěvků 14.04.17 14:16

Taky jsem teď objednávala, tak uvidíme zda to dojde ;)

ivett_ka13396
Nováček 2 příspěvky 12.07.17 12:26
katrih

Ja som si tak isto objednavala cez kartu kabelku ktora stala 14 libier pretoze som momentalne v uk ale ked som si pozrela na ucet tak bola strhnuta platba 16 a nie 14 libier.

ivett_ka13396
Nováček 2 příspěvky 12.07.17 12:26
katrih

Mozte mi prosim vas napisat ci vam tovar dorazil? dakujem

niki252
Nováček 1 příspěvek 19.07.17 18:20

Me prislo vse co jem s objedala jen mam problem ze mi jde neco zaplatit a neco zaplatit nemuzu…pres kartu a prito je tam napsane ze prodejce prijima creditky…nevi nekdo cim to je?

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 08.08.18 13:47

Ahoj je v této diskuzi ještě někdo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >