Reklama

Koupě koberce přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty1989
Závislačka 3039 příspěvků 03.03.17 18:04
Koupě koberce přes internet

Kupovali jste někdo koberec přes internet? Jde mi o metrážový, ne kusový. Chceme koberec do dětského pokoje, na internetu jsou pěkné, ale nevím, zda riskovat nákup, když ho neuvidím - kvalita, barvy, kompletní „osahání“.

Pokud ano, z jaké stránky, pokud vše proběhlo v pořádku? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20362 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 18:07

Nekupovala. Když jsem koukala na ceny, tak rozdíl proti obchodu tady u nás skoro žádný a oni nám to i položili a zalištovali.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 18:09

Ano teď jsem kupovala nový domů, drahý, chlupatý :D A dopadlo to dobře, některé obchody i nabízí, že ti prvně pošlou malý vzorek, ať víš.
Ale hlavně bacha u dodání, nemívají v dovozu výnos. Mně osobně to nedošlo a pak jsme se s tím kobercem dost prali :D

Maty1989
Závislačka 3039 příspěvků 03.03.17 18:09
@Aspera píše:
Nekupovala. Když jsem koukala na ceny, tak rozdíl proti obchodu tady u nás skoro žádný a oni nám to i položili a zalištovali.

Děkuji a na kolik to položení vyšlo?

Maty1989
Závislačka 3039 příspěvků 03.03.17 18:10
@Saatine píše:
Ano teď jsem kupovala nový domů, drahý, chlupatý :D A dopadlo to dobře, některé obchody i nabízí, že ti prvně pošlou malý vzorek, ať víš.
Ale hlavně bacha u dodání, nemívají v dovozu výnos. Mně osobně to nedošlo a pak jsme se s tím kobercem dost prali :D

Díky, výnos je v pohodě. Jsme v RD, takže žádný problém ;)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 03.03.17 18:47
@Maty1989 píše:
Kupovali jste někdo koberec přes internet? Jde mi o metrážový, ne kusový. Chceme koberec do dětského pokoje, na internetu jsou pěkné, ale nevím, zda riskovat nákup, když ho neuvidím - kvalita, barvy, kompletní „osahání“.Pokud ano, z jaké stránky, pokud vše proběhlo v pořádku? Děkuji ;)

Kusový dětský koberec bych se nebála kupovat přes internet, na vrácení zboží máš 14 dnů, pokud by se nelíbil a nejde o tak velkou částku jako když kupuješ kvalitní koberec do velké místnosti na celou plochu. Zkus se řídit recenzemi (např na heurece), ať je minimální šance problémů.

Aspera
Generální žvanilka 20362 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 18:50

@Maty1989 oni to mají na procenta, přidávají 15%. Ale za tu preciznost nám to stojí, hlavně to měli během dvou hodin i obědem, aby si koberec pořádně lehl.

Maty1989
Závislačka 3039 příspěvků 03.03.17 19:23
@Aspera píše:
@Maty1989 oni to mají na procenta, přidávají 15%. Ale za tu preciznost nám to stojí, hlavně to měli během dvou hodin i obědem, aby si koberec pořádně lehl.

Děkuji. Podíváme se u nás, co mají, Když jsme brali do obyváku, tak celkově moc výběr nebyl, natož přímo dětských koberců měli fakt málo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama