Koupě koberce přes internet

3044
3.3.17 18:04

Koupě koberce přes internet

Kupovali jste někdo koberec přes internet? Jde mi o metrážový, ne kusový. Chceme koberec do dětského pokoje, na internetu jsou pěkné, ale nevím, zda riskovat nákup, když ho neuvidím - kvalita, barvy, kompletní „osahání“.

Pokud ano, z jaké stránky, pokud vše proběhlo v pořádku? Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22774
3.3.17 18:07

Nekupovala. Když jsem koukala na ceny, tak rozdíl proti obchodu tady u nás skoro žádný a oni nám to i položili a zalištovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
3.3.17 18:09

Ano teď jsem kupovala nový domů, drahý, chlupatý :D A dopadlo to dobře, některé obchody i nabízí, že ti prvně pošlou malý vzorek, ať víš.
Ale hlavně bacha u dodání, nemívají v dovozu výnos. Mně osobně to nedošlo a pak jsme se s tím kobercem dost prali :D

• Citovat
  • Upravit
3044
3.3.17 18:09
@Aspera píše:
Nekupovala. Když jsem koukala na ceny, tak rozdíl proti obchodu tady u nás skoro žádný a oni nám to i položili a zalištovali.

Děkuji a na kolik to položení vyšlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.3.17 18:10
@Saatine píše:
Ano teď jsem kupovala nový domů, drahý, chlupatý :D A dopadlo to dobře, některé obchody i nabízí, že ti prvně pošlou malý vzorek, ať víš.
Ale hlavně bacha u dodání, nemívají v dovozu výnos. Mně osobně to nedošlo a pak jsme se s tím kobercem dost prali :D

Díky, výnos je v pohodě. Jsme v RD, takže žádný problém ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.17 18:47
@Maty1989 píše:
Kupovali jste někdo koberec přes internet? Jde mi o metrážový, ne kusový. Chceme koberec do dětského pokoje, na internetu jsou pěkné, ale nevím, zda riskovat nákup, když ho neuvidím - kvalita, barvy, kompletní „osahání“.Pokud ano, z jaké stránky, pokud vše proběhlo v pořádku? Děkuji ;)

Kusový dětský koberec bych se nebála kupovat přes internet, na vrácení zboží máš 14 dnů, pokud by se nelíbil a nejde o tak velkou částku jako když kupuješ kvalitní koberec do velké místnosti na celou plochu. Zkus se řídit recenzemi (např na heurece), ať je minimální šance problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22774
3.3.17 18:50

@Maty1989 oni to mají na procenta, přidávají 15%. Ale za tu preciznost nám to stojí, hlavně to měli během dvou hodin i obědem, aby si koberec pořádně lehl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.3.17 19:23
@Aspera píše:
@Maty1989 oni to mají na procenta, přidávají 15%. Ale za tu preciznost nám to stojí, hlavně to měli během dvou hodin i obědem, aby si koberec pořádně lehl.

Děkuji. Podíváme se u nás, co mají, Když jsme brali do obyváku, tak celkově moc výběr nebyl, natož přímo dětských koberců měli fakt málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama