Sháním ubytování na srpnový víkend

8975
29.6.14 13:56

Sháním ubytování na srpnový víkend

Sháním pronájem dvouluzkoveho pokoje, nejlepe v rodinnem dome s moznosti parkovat primo na miste, zadny drahy penzion. V termínu od pátku 8.8 do neděle 10.8.Lokalita nehraje zásadní roli. Nabídky prosim s cenou, lokalitou a moznostmi ktere nabizite. Jsme mladý pár bez dětí. Děkuji
PS:Pro ty kdo by chtěly napsat že už je pozdě, tak upřesním, že puvodní zamluvené ubytování nám bohužel nevyšlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2411
29.6.14 13:59

Uf, takze je ti jako vazne jedno kam pojedes??? V tom pripade se podivej treba na booking.com

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
29.6.14 14:01

Ano, původní dlouho plánované ubytování nevyšlo tak teď už je mi opravdu šumák kam pojedeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
29.6.14 14:02

Vinný sklípek : www.ukonselu.cz , krasne a perfektni ubytko kousek od sklepa ;) navic Mikulov je nadherny s moznosti spousty vyletu ;) cela Jizni Morava je nadherna :) Kousek od ubytovani je nadherny, cisty lom ke koupani ;)

  • Citovat
  • Upravit
29.6.14 14:03

Milenci???… :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2411
29.6.14 14:04

No jak pisu, podivala bych se treba na booking.com, kde jen zadas datum a uz mas hafo vyberu…opravdu bych se nebala, ze bude vsude „vyprodano“.Ja se ted trena chystam s manzelem a synem smer Kraluv Dvur (kvuli ZOO) a jedeme do Penzionu za Vodou.

Jinak pokud ches jooo prima vikend ve dvou, podivej se na Dobcicke Rybnicky - to je misto kam chcem v zari, bez haranta :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.06.14 v 14:07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2411
29.6.14 14:06
@Krasavicaa píše:
Vinný sklípek : www.ukonselu.cz , krasne a perfektni ubytko kousek od sklepa ;) navic Mikulov je nadherny s moznosti spousty vyletu ;) cela Jizni Morava je nadherna :) Kousek od ubytovani je nadherny, cisty lom ke koupani ;)

Jezis, Mikulov - to je misto, pamatuji si pred lety, kdyz sem tam v zaplivany „ctyrce“ pila nejlepsi Rulandsky sedy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
29.6.14 14:07
@ne-silenamatka píše:
No jak pisu, podivala bych se treba na booking.com, kde jen zadas datum a uz mas hafo vyberu…opravdu bych se nebala, ze bude vsude „vyprodano“.Ja se ted trena chystam s manzelem a synem smer Kraluv Dvur (kvuli ZOO) a jedeme do Penzionu za Vodou.Jinak pokud ches jooo prima vikend ve dvou, podivej se na Dobcicke Rybnicky - to je misto kam chcem z zari, bez haranta :mrgreen:

Ty jo :mrgreen: nestačím zírat :pankac: konečně někdo, kdo neříká mimísek, miminečko, děťátko a podobně :mrgreen: :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
Krasavicaa
29.6.14 14:08
@ne-silenamatka píše:
Jezis, Mikulov - to je misto, pamatuji si pred lety, kdyz sem tam v zaplivany „ctyrce“ pila nejlepsi Rulandsky sedy ;)

Mikulov, Lednice… To je moje :srdce: zalezitost ;) Jsme tam každou chvíli ;)

  • Citovat
  • Upravit
2411
29.6.14 14:10
@Krasavicaa píše:
Ty jo :mrgreen: nestačím zírat :pankac: konečně někdo, kdo neříká mimísek, miminečko, děťátko a podobně :mrgreen: :potlesk:

Hele ja moc dobre vim co mam doma a mimisek to skutecne neni :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
29.6.14 14:10
@ne-silenamatka píše:
Hele ja moc dobre vim co mam doma a mimisek to skutecne neni :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
Krasavicaa
29.6.14 14:12

Nebo pak celkem dobrá zkušenost : Penzion Jeloma Česko-Saské Švýcarsko. Na výlety také ideální oblast ;)

  • Citovat
  • Upravit
8975
29.6.14 14:13
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
29.6.14 14:17
@trckaludmila22 píše:
@schwarzwaldtorte no dovol :cert:

Prosímtě a i kdyby… Tak je do toho každýmu lejno :roll:

  • Citovat
  • Upravit
8975
29.6.14 18:35

Díky za nejaké tipy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin