Šialený menzes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 19:56
Šialený menzes

Ahojte. Mávam veľmi šialený menzes. Zvraciam mám hnačky a silné kŕče. Mávam veľa krvi a dlho ho mám. Teraz som dostala menzes. viete poradiť ako na kŕče a na lepšie zvládanie? Niečo prírodnou cestou. Rôzne triky a rady. Ak má niekto prosím pomôžte mi. Ďakujem vám

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 08.12.18 20:03

Já než přírodní cestu bych zvolila jít k doktorovi :think: měla jsem taky silné bolesti a gynekolog mi nasadil prášky na menstruaci a pomohly mi od bolesti dost

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 08.12.18 20:05

Co na to gynekolog?
Osobně bych zkusila najít fyzioterapeuta, který umí cvičení podle Mojžíšové. A askorutin, ten by mohl pomoci zkrátit a zmírnit krvácení. Chápu, že chceš přírodní řešení, ale při takovýhle obtížích bych klidně zkusila nějaké hormony, než takhle trpět jako zvíře.

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:06
Šialený menzes

Ja tam nemôžem ísť mám ešte blanu ????.Snažím sa byť v kľude a robiť si z toho srandu ale.moc sa mi delá keď že od wc sa nemôžem pohnúť

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:07

Sorry za tie otázniky blbne mi mobil

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:08

Jediné čo mi predpísala bol algifen ale z neho mi bývali riadne zle

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:11

U gynekológa som nebola A tam ani obvodná má neposlala lebo u mňa jediná cesta by boli hormóny

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 08.12.18 20:14

Zajděte na gynekologii, aby vám vyloučili endometriozu.

Ale jesti chcete trpět, tak trpte. Ale pak se nedivte až díky neřešeným problémům budete muset na operaci a/nebo budete mít velký problém s plodností.

Verun83
Echt Kelišová 8850 příspěvků 33 inzerátů 08.12.18 20:14

Rebrickovy caj. Tlumi krvaceni, krece. Pij ho uz pred menstruaci, salek denne. A celou ms.

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:17

Ďakujem vyskúšam to.A aj pôjdem na tie vyšetrenia

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 08.12.18 20:22

I panna může ke gynekologovi. Je to odborník na ženské problémy, nemusí tě nutně vyšetřovat. Může udělat ultrazvuk, prostě možností je víc. Dětská tě tam posílat nemusí, respektive ti to nemůže zakázat.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 08.12.18 20:23

@vikic1 zkus toto https://www.bylinkuj.cz/…ypany-gresik?…
mě to pomohlo zeslabit, zpravidelnit i zmírnit bolesti a premenstruační syndrom.

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:24

Ďakujem skúsim to :srdce:

Natálka26
Kelišová 5412 příspěvků 08.12.18 20:37

@vikic1

Mě pomohla jóga. Za cca 3 měsíce mi pomohla víc jak kdejaký prášky.

vikic1
Povídálka 43 příspěvků 08.12.18 20:46

Jódu cvičím už dlho ale nezaberá to????

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >