Silná stehna, celulitida?

251
12.6.16 18:18

Silná stehna, celulitida?

Zdravím maminky. Jsem dva roky po druhém porodu a mám velký problém zhubnout. Jídelníček jsem upravila, jim zdrave, vyváženě, přesto nejde ani deko dolů. Samozřejmě chci přidat i pohyb a to bych práve potřebovala poradit. Mám velmi silná stehna a na nich dost celulitidu. Kdo se potýkal se stejným problémem a jak sním nakonec zatočil? Děkuji za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

525
12.6.16 18:37

Všechno je to o pravidelném pohybu a vyvážené stravě. Zkus to doplnit lymfodrenáží nebo krémíkama, co ti zpevňují kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11066
12.6.16 18:48

Hydratační mléko + dřepy. To zabralo u mě… ne že bych se celulitidy zbavila, ale zlepšení je vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
12.6.16 19:16

Když pohyb bez dětí, tak třeba inline brusle jsou na nohy a zadek dobré. Když to nejde jinak než s dětmi, tak chůze po schodech, dřepy a další lehčí posilování. Já používám děti místo činek - starší 12kg spíš na lehčí posilování vleže, s mladším 6,5kg dělám ve stoje cviky na nohy a zadek. Hodně ho taky nosím v šátku, což mi dobře zpevnilo tělo po porodu.
S celulitidou neporadím, hubnout se mi naštěstí docela daří, když u nás zrovna není mamka a nevyváří mi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
13.6.16 09:54

A nejaky konkretni krem mi doporucite? Zkusim ty drepy. Dnes jsme dostali trampolinu, mate i stim zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
13.6.16 17:50

Zkus od dermacolu. Trampoška super, jak je velká?? Spíš zkus skákat silový skoky a ne jen tak hopsat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
13.6.16 18:07

Je to ta 3m, silove skoky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
13.6.16 19:15

Mluvila jsem o klasickém jumpingu, představu si můžeš udělat tady: https://www.youtube.com/watch?… (i když reálná hodina je mnohem dynamičtější), který je na 3m neproveditelný. O to víc se na ní ale posílí břicho a balanční svaly. Stačí skákat 20m denně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7315
13.6.16 22:22

Já začala cvičit na orbitreku. Nějaké výsledky trochu vidím, ale ta nejproblematičtější část ( stehna) zatím nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12342
13.6.16 22:28

Doporučuji vacushape :)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.17 08:59

Ahoj, obnovuji diskuzi. Cvicim na orbitreku, hodně jsem zhubla i přes stehna a zadek, ale celulitida se mě drží pořád. Poraďte mi, prosim, jak se zpevnita vypnout kůži. Zhubnout je krásné, ale nestačí mi to.

Jsem 40+, 161 cm a 69kg. Velikost 38-40, prsa č.4, takže nejsem žádný gigant, spíš žensky tvarovaná a bohužel roztřesená.

Anonym -osobni informace, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
59574
21.2.17 09:08
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Cvicim na orbitreku, hodně jsem zhubla i přes stehna a zadek, ale celulitida se mě drží pořád. Poraďte mi, prosim, jak se zpevnita vypnout kůži. Zhubnout je krásné, ale nestačí mi to.

Jsem 40+, 161 cm a 69kg. Velikost 38-40, prsa č.4, takže nejsem žádný gigant, spíš žensky tvarovaná a bohužel roztřesená.

Anonym -osobni informace, děkuji

vydržet… a fakt hodně pít, ideál jsou aji lymfatické masáže.. ale nepočítej s tím, že to půjde rychle, celulitida je sviňa :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
21.2.17 09:50

Lemtat hektolitry bylinných čajů a sprchovat střídavě ledovou a horkou vodou a masírovat. Prej. Celulitida je jako vnitřní tuk. Nejhůř se jí zbavuje. A mají ji i hubeňourky. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
970
21.2.17 09:51

Domácí zábal na celuitidu: libovolný krém, přidat nastrouhaný zazvor, skořici a čili. Vše smíchat a nanést na problematické partie. Zabalit do potravinářské fólie, vlézt si do teplaků a do postele. Nechat cca 1/2 hod působit. Pokožka se prohřeje, místama i dost pálí. Kůže je pěkně vypnutá a prokrvená. Je to moc příjemné. Jinak výborný je skořicový gel od Topvetu :-), je i cenově přijatelný :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
21.2.17 09:57
@Majduleee píše:
Domácí zábal na celuitidu: libovolný krém, přidat nastrouhaný zazvor, skořici a čili. Vše smíchat a nanést na problematické partie. Zabalit do potravinářské fólie, vlézt si do teplaků a do postele. Nechat cca 1/2 hod působit. Pokožka se prohřeje, místama i dost pálí. Kůže je pěkně vypnutá a prokrvená. Je to moc příjemné. Jinak výborný je skořicový gel od Topvetu :-), je i cenově přijatelný :-).
čili?
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama