Silné nohy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikaa22
Nováček 6 příspěvků 03.02.19 11:40
Silné nohy

Jsem silná a přítel me chce kvůli tomu opustit!!!Jsem s toho strašně špatná poradíme někdo nějaké cviky prosím?Kolik je vaše váha na 169 cm Já mám 63 kg :( :,(

Příspěvek upraven 03.02.19 v 16:27

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ivulita
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 03.02.19 11:50

@Kikaa22 Rozhodně si nemyslím, že jsi silná 8o Pokud tě chce kvůli tomuto přítel opustit, osobně bych za to byla ráda, nebyl by to pro mě chlap do života (těhotenství, nemoc, přechod, stáří,…).

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 03.02.19 11:53

Ne, neporadím, dám ti jedinou radu. Otevři mu dveře a s rozeběhem ho nakopni do pr.dele. Má tě milovat takovou, jaká jsi, když přibereš v těhotenství 30kg,jako třeba já, tak tě opustí i s dítětem? Měla bys být ráda, že se vybarvil včas. Ale on je určitě model z časopisu,že.. :zed: :zed:

renduli
Závislačka 3131 příspěvků 03.02.19 11:55
@Kikaa22 píše:
Jsem silná a přítel me chce kvůli tomu opustit!!!Jsem s toho strašně špatná poradíme někdo nějaké cviky? :)

Jediný cvik by stačil - kopnout ho do zadku.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15302 příspěvků 03.02.19 11:57

Jo, jsi strašně silná. To je fakt strašný.

cverunka
Závislačka 2772 příspěvků 03.02.19 11:59

Zacvičit s ním a bude ti líp.Trochu si říkám, té je to provokace :mrgreen:

free333
Generální žvanilka 21892 příspěvků 03.02.19 12:00
@Kikaa22 píše:
Jsem silná a přítel me chce kvůli tomu opustit!!!Jsem s toho strašně špatná poradíme někdo nějaké cviky? :)

Ano, už jako některé tady přede mnou mě napadl jediný cvik - kopnout chlapa do p.dele 8)

nostress
Extra třída :D 14329 příspěvků 03.02.19 12:01

Jediný a účinný cvik v tomto případě je, že ho poprosíš, ať udělá předklon, a ty se rozběhni, a pořádně ho nakopni.Ty nepotřebuješ hubnout, ty potřebuješ normálního chlapa. ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 03.02.19 12:02

Bylo by dobré dát pár kilo dolů, ale dělala bych to kvůli sobě, ne kvůli chlapovi. ;)

Nenapravitelný
Kecalka 183 příspěvků 03.02.19 12:06

No to snad nemůžeš myslet ani vážně. To ti jako řekl jsi silná, pokud nezchudnes, tak tě opustim.? Nebo co řekl?

Lenka_Hal
Kelišová 6948 příspěvků 03.02.19 12:16

Silna?? Podle mne by ti hodne zen takovou postavu zavidelo. :think: To ho nic lepsiho nenapadlo?
Bud rada, ze ses ho zbavila.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 03.02.19 12:20

tyvoe, takhle ‚silná‘ bych chtěla bejt, ale chybí mi do toho asi patnáct kilo shodit :* nejspíš tě chce opustit tak jako tak, a vymýšlí si, jak z toho udělat tvojí chybu…

Jogy
Kecalka 211 příspěvků 03.02.19 12:21

mně se takové nohy líbí !!! Ale po pravdě i kdyby měla partnerka nohy jako pštros nebyl by to důvod k rozchod. Pokud váš vztah stojí a padá na takových věcech tak s ním asi něco moc pořádku není. A ty se ještě trápíš že chce rozchod? Měla by si se trápit že si sinim ztrácela čas

535
Kecalka 154 příspěvků 03.02.19 18:23

Tvůj přítel je velký osel, vypadáš moc dobře ;)

AjaF
Kecalka 381 příspěvků 03.02.19 18:28

Silné nohy vypadají jinak :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >