Simonka :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 02.07.10 21:32
Simonka :(

Ahoj sledujete kauzu? Já jsem z toho úplně vedle, taková krásná holčička. Proč to muselo dojít tak daleko? Vždyť okolí muselo vědět, že rodiče jsou totálně mimo :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 02.07.10 21:33

O co jde 8-o , jsem mimo misu :roll:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 02.07.10 21:36

http://krimi.cas.sk/…o-rieky.html

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 02.07.10 21:37

Také tak,nevím,pošli odkaz…asi víc z nás není v obraze.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 02.07.10 21:43

no jako hlavně jde o to, že matka nejdříve trvdila že se jí dcerka ztratila z pískoviště neboco. Každá normální matka kdyby se to stalo by přece okamžitě skočila za ní a nezačala vymýšlet pohádky. No, kdovíco jí vlastně udělali. Snad se najde, i když nevěřím že živá :-(
Stejný příběh už tady byl, jak „matka“ zalehla holčičku v opilosti a pak jí někde pálila v lese 8-o :nevim: (mmch dostala 3 roky)

J.

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52178 příspěvků 02.07.10 21:49

Dnes to v TV k „mámě“té holčičky přirovnávali…
je to smutné…taková krásná holčička..

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 02.07.10 21:57

tak to je hrozný, jak to může někdo udělat??? Chudák holčička :-(

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 02.07.10 22:02

je to fakt hrůza,co by někteří rodiče za to dali mít takovou holčičku,a někdo si toho štěstí neváží.

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 02.07.10 22:20

No, nechci být pesimista, ale jestli se maličká pohřešuje od pondělka, tak jí moc šancí nedávám. Bobišek malá. Stejné jako u té Čermákové a její Terezky… :-( .

consi
Kelišová 6882 příspěvků 02.07.10 22:20
milhaus píše:
je to fakt hrůza,co by někteří rodiče za to dali mít takovou holčičku,a někdo si toho štěstí neváží.

to jsem říkala dnes u TV. Kolik je rodin, co touží po dítěti a nemůžou ho mít. A pak se najdou takoví, co si dětí neváží. Chudinka, jestli musela přihlížet jak její mámá s tátou doma popíjejí.

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 02.07.10 22:25

..hnusss.. Obvzlášť když jsem Čermákovou sem tam potkávala na Kladně po tom co se stalo v podnapilém stavu.. 3 roky bylo fakt málo!!!!! :cert: :cert: ..proč to řešit takhle sakra??? když už tak mohou dát do dětského domova,,, či pak k adopci… Nechápu :nevim:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 02.07.10 22:34

Chudák holčička…
Mně to připadá, že mamina se prostě vykašlala na hlídání, zakecala se, chlastala nebo kdoví, co dělala - a holčičce se něco stalo… Ona (a zřejmě i tatínek) dobře ví, co (třeba spadla do té řeky), ale chce z toho prostě vyjít čistá, tak mlží a dělá ze sebe oběť… místo aby se k tomu postavila čelem, „selhala jsem, stalo se to a to, a stalo se to mojí vinou“…
Ona s tím bude žít celý život, potrestaná je celá rodina… ale zbytečně zaměstnávají všechny příslušné složky Slovenska.

consi
Kelišová 6882 příspěvků 02.07.10 22:37

Ivo, kdybych Čermákovou potkala, tak bych jí asi plivla do „ksichtu“ :nevim: Fakt strašný. Kolik lidí ve dne, v noci tu maličkou hledalo.

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 02.07.10 22:44

Jo jo, osoby jako jsou p. Čermáková (dnes Pokorná), Stašková apod. by děti mít asi neměly.....

Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 47120 příspěvků 02.07.10 23:50

Holčičky je mi moc líto.Trošku ale nechápu proč sousedé rodiny až tet vypovídají o tom že se o dítě nikdo nestaral,rodiče věčně pod vlivem atd..Kdyby to řekl někdo dříve nemuselo se to třeba ani stát.Tim nechci dávat vinu ostatním ale já bych takovou rodinku asi někam náhlasila a raději byla za bonzáka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >