Simon's Cat - duplikát

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3165
5.9.14 15:03

Simon's Cat - duplikát

Ahoj.

Zamilovala jsem si věci (od oblečení po všechny možné blbinky) s motivy tohoto nezbedného kocoura.
Jenomže nemohu nikde sehnat mikinu a tašku, která by odpovídala mým požadavkům. Proto by mě zajímalo, kdybych si koupila mikinu i tašku dle vlastních kritérií a nechala bych si na ně vytisknout/namalovat zvětšeninu tohoto kocoura, tak zda tím neporušuji třeba autorské právo? Udělali by mi to vůbec někde?
Jednalo by se o duplikát (i když v tom provedení jako jediný v oběhu), ale pořád je to kopírování práce druhého.
Nebo si na oblečení mohu nechat vytisknout/namalovat cokoliv, i když je to známé téměř všude po světě?

Děkuji :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16969
5.9.14 15:07

@Maculinka - to nevím, ale kocoura taky miluju :-D
Viděla jsi už tohle? http://www.zoohit.cz/esearch.htm#…'s%20Cat

Edit. - nefunguje odkaz, ale najdi si tam Simon s cat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
977
5.9.14 15:11

@Maculinka Byl by to plagiát, ne duplikát a ano, jedná se o porušení autorského zákona, pokud byste to šířila. Pokud je to pro osobní potřebu, mělo by to být pro vás OK, ale tiskárna, která by to vyrobila by se dopouštěla plagiátorství.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4984
5.9.14 15:28

No já nemohla sehnat pro sestru podložku pod myš s Ovečkou Shaunem, tak sem si na jedne strance nechala tu podlozku potisknout. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák