Sinsay - kvalita

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 23:03

Sinsay - kvalita

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s odchodem Sinsay? Já jsem si tam nikdy nic nekoupila, ale láká mě, že je to hezká móda za nízkou cenu. Třeba se mi tam líbí džíny za 179,– nebo tričko za 59,– či mikina za 179,– apod. Můžou být vůbec takhle levné věci kvalitní? Vydrží to a nebo se to po prvním vyprání rozpadne? Já nevím, hodně lidí si ten obchod chválí, ale já si nejsem jistá. Zdají se mi jejich věci až moc levné, ale fakt vypadají fajn, ale jaká je kvalita :nevim: Jaké mate vy zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
731
13.11.21 23:10

Já mám zkušenost jen s dětskými věcmi, ty mají trochu užší střih, ale jinak pěkná bavlna a kvalita v pohodě za těch pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
13.11.21 23:11

Cena úměrná kvalite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
13.11.21 23:25

Koupila jsem tam dětskou zimní bundu a kvalita super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
13.11.21 23:30

Mně Sinsay přijde jako takové trendovější Pepco. Kvalitní oblečení to není, ale že by zas nevydrželo ani pár praní, to ne. Já tam taky kupuju hlavně dětské věci, které vydrží minimálně do doby, než z nich dítě vyroste. Některé věci jsem vyřazovala i v pěkném stavu, žádné zničené hadry.

Na sebe odtamtud mám dvě obyčejná trička z výprodeje a legíny - ty jsou teda po pár nošeních samý žmolek, ale chtěla jsem jen nějaké levné na doma, tak ok. Třeba kabát bych si tam nekoupila, ale něco v čem nepotřebuju reprezentovat je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11352
13.11.21 23:50

Za sebe musím říct, že dětské věci super, obě děti odsud mají zimní bundy. Ale jiné věci, jako trička nebo kalhoty pro děti jsou opravdu užší. Manželovi jsem tam koupila pár triček a po praní a sušení jsou trochu křivá, ale to kolikrát i ta značková. Já odsud mám pár věcí a zatím drží, je to kupodivu i docela pevná bavlna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
14.11.21 04:55

Tak za tu cenu to můžeš vyzkoušet, nezruinuje tě to. Já tyto obchody většinou nevyhledávám, ale před pár lety jsem tam v rychlosti koupila tepláky na doma a nosila jsem je několik let. Byly tedy dost žmolkaté, ale na doma mi to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.11.21 07:26

Dětské teplácky měli po dvou vysušení v sušičce dírky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
14.11.21 07:29

Mám odtamtud par věci pro děti, rekla bych lepší Pepco ;) teplacky na doma / do skolky, nějaké pyzamo … je to v pohodě, poměr cena - kvalita odpovídající :D
Pro sebe jsem si tam nikdy nic nekoupila, ale rekla bych ze to bude podobné jak s dětským. A asi bude hodně záležet kus od kusu …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10381
14.11.21 08:27

Troku jinak esteticky pojaté Pepco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:05

Holky, díky :palec: Zkusím koupit pár kousků a uvidím, vypadá to, že jsou tady spíš pozitivní reakce, tak koupím pár věcí, a když budu spokojená tak přikoupím další :)

• Citovat
  • Nahlásit
15006
16.11.21 05:58

Otevřeli nám tu obchod, nakupují docela často…na mě oblečení super, mám džíny, kozenkovou bundu, mikiny..ale u dětí už se mi párkrát stalo, že triko úplně ztratilo tvar, asi to nechce dávat do sušičky, já tam tedy rvu ale skoro všechno.
Jinak řekla bych kvalita podobná asi jako Pepco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat