Sirup do mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 2995 příspěvků 08.03.18 14:54
Sirup do mléka?

Ahoj holky, malýmu chutná ochucené mléko jahodové trvanlivé. Vím že to není extra zdravé, ale jinak mi mlíko nepije. Zkoušela jsem i rozmixovat jahody nebo banán s mlíkem, ale nechce to. Vyzkoušel někdo Sirup do mléka od Dobré vody? Je to dobrý?
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 11987 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 14:57

@LLenule111 ano dítěti to chutna

elot
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 08.03.18 15:05

Naším dětem chutná

Kikulele
Kecalka 486 příspěvků 08.03.18 15:05

@LLenule111 ano mame radi oba dva a jak ja mleko vubec nepiju tak tohle je mnamka.

Agrion
Závislačka 2633 příspěvků 08.03.18 15:08

@LLenule111 Kolik je diteti? Sirup do mlika je podle meho slusna prasarna… ale tak kazdy to vidi jinak.
Za me fakt ne… to at radsi zadny mliko nepije…

Příspěvek upraven 08.03.18 v 15:11

svetylko83
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 15:08

Taky muzeme oba☺ nejvic ja :lol:

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 08.03.18 15:13

Taky aby ti dítě pilo mléko s ovocem, když už ochutnalo ty chemky… Já bych to nedala do pusy sama, natož dítěti.

rena621
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 08.03.18 16:08
@LLenule111 píše:
Ahoj holky, malýmu chutná ochucené mléko jahodové trvanlivé. Vím že to není extra zdravé, ale jinak mi mlíko nepije. Zkoušela jsem i rozmixovat jahody nebo banán s mlíkem, ale nechce to. Vyzkoušel někdo Sirup do mléka od Dobré vody? Je to dobrý?
Díky.

I to je upech u Nas ani sirup nic. Zadne mleko umele ji nechutna uz muze kravske bude mit 2 ale i to odmita. Pritom kojena byla 15 mesicu. Takze se teste ze pije ochucene mozna casem bude chtit i ciste.

Ivul87
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 08.03.18 16:31

Tak když mléko nechce, tak bych ho nenutila, ne? :nevim: Sirupem bych to neřešila, bude to pěkný gyzd.

beruska777
Kecalka 200 příspěvků 08.03.18 16:38

@LLenule111 Mi děti třeba mléko děti nechtěli pít vůbec, tak jsem občas dávala sušené, jako sunar. Pak začali pít, ale jen teplé.

LLenule111
Závislačka 2995 příspěvků 08.03.18 18:07

Malému budou za pár dní 4 roky. A je to nějaké jiné než klasický sirup do vody?

LLenule111
Závislačka 2995 příspěvků 08.03.18 18:09

První jsem dala na zkoušku plnotučné mléko s domácími jahodami ze zahrádky několikrát v létě a odmítl a mléko s banánem taky odmítá. Zkoušela jsem i různé kefíry a taky nic..až pak ty ochucené mlíka.

quinsley
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 08.03.18 18:35

Mléko dítě nepotřebuje. A ještě mu do toho cpát takový chemický hnus :nevim:

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 08.03.18 18:40

Ja mliko nepila nikdy, ani matersky :nevim:…nevim co na tom vsichni maji, kdyz ho nechce, tak ho nechce, obcas koupit kravika proc ne, ale dlouhodobe davat sirup do mlika, jen aby decko pilo mliko, to nevidim duvod…

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 09.03.18 08:36

@LLenule111 sirup do mléka bych nedoporučovala. Přijde mi to jako samá chemie. Nekoupila bych to ani sobě. A třeba jde vyzkoušet mléko s čerstvý ovocem - pokud dítěti nechutnají kousky ovoce v mléku - lze ovoce vymačkat/přepa­sírovat, aby z něj byla jen šťáva a tím to zkusit udělat. Popřípadě přidat trochu medu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama