Sirup do mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 08.03.18 14:54
Sirup do mléka?

Ahoj holky, malýmu chutná ochucené mléko jahodové trvanlivé. Vím že to není extra zdravé, ale jinak mi mlíko nepije. Zkoušela jsem i rozmixovat jahody nebo banán s mlíkem, ale nechce to. Vyzkoušel někdo Sirup do mléka od Dobré vody? Je to dobrý?
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 08.03.18 14:57

@LLenule111 ano dítěti to chutna

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 15:05

Naším dětem chutná

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 08.03.18 15:05

@LLenule111 ano mame radi oba dva a jak ja mleko vubec nepiju tak tohle je mnamka.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 08.03.18 15:08

@LLenule111 Kolik je diteti? Sirup do mlika je podle meho slusna prasarna… ale tak kazdy to vidi jinak.
Za me fakt ne… to at radsi zadny mliko nepije…

Příspěvek upraven 08.03.18 v 15:11

svetylko83
Stálice 71 příspěvků 08.03.18 15:08

Taky muzeme oba☺ nejvic ja :lol:

radkka
Generální žvanilka 20632 příspěvků 08.03.18 15:13

Taky aby ti dítě pilo mléko s ovocem, když už ochutnalo ty chemky… Já bych to nedala do pusy sama, natož dítěti.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 08.03.18 16:08
@LLenule111 píše:
Ahoj holky, malýmu chutná ochucené mléko jahodové trvanlivé. Vím že to není extra zdravé, ale jinak mi mlíko nepije. Zkoušela jsem i rozmixovat jahody nebo banán s mlíkem, ale nechce to. Vyzkoušel někdo Sirup do mléka od Dobré vody? Je to dobrý?
Díky.

I to je upech u Nas ani sirup nic. Zadne mleko umele ji nechutna uz muze kravske bude mit 2 ale i to odmita. Pritom kojena byla 15 mesicu. Takze se teste ze pije ochucene mozna casem bude chtit i ciste.

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 08.03.18 16:31

Tak když mléko nechce, tak bych ho nenutila, ne? :nevim: Sirupem bych to neřešila, bude to pěkný gyzd.

beruska777
Kecalka 284 příspěvků 08.03.18 16:38

@LLenule111 Mi děti třeba mléko děti nechtěli pít vůbec, tak jsem občas dávala sušené, jako sunar. Pak začali pít, ale jen teplé.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 08.03.18 18:07

Malému budou za pár dní 4 roky. A je to nějaké jiné než klasický sirup do vody?

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 08.03.18 18:09

První jsem dala na zkoušku plnotučné mléko s domácími jahodami ze zahrádky několikrát v létě a odmítl a mléko s banánem taky odmítá. Zkoušela jsem i různé kefíry a taky nic..až pak ty ochucené mlíka.

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 08.03.18 18:35

Mléko dítě nepotřebuje. A ještě mu do toho cpát takový chemický hnus :nevim:

debra.morgan
Závislačka 3718 příspěvků 08.03.18 18:40

Ja mliko nepila nikdy, ani matersky :nevim:…nevim co na tom vsichni maji, kdyz ho nechce, tak ho nechce, obcas koupit kravika proc ne, ale dlouhodobe davat sirup do mlika, jen aby decko pilo mliko, to nevidim duvod…

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 09.03.18 08:36

@LLenule111 sirup do mléka bych nedoporučovala. Přijde mi to jako samá chemie. Nekoupila bych to ani sobě. A třeba jde vyzkoušet mléko s čerstvý ovocem - pokud dítěti nechutnají kousky ovoce v mléku - lze ovoce vymačkat/přepa­sírovat, aby z něj byla jen šťáva a tím to zkusit udělat. Popřípadě přidat trochu medu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >