Sirup na spaní dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
413
4.11.21 22:22

Sirup na spaní dítěte

Ahoj holky, máte některá zkušenost s nějakým sirupem na spaní pro dítě? Na internetu jsem našla Sedalii, Pediakid, Radepur, Pohádkový sirup Na uklidnění s meduňkou BIO,.. kluci mají 2 a 4 roky, ten mladší se budí 1-2 x za noc, starší už se trošku zlepšil, takže to bývá spíš tak 1-2× týdně, ale já už fakt nemůžu, jako vyspat se jednou za půl roku, když jedou na víkend k babičce, prostě nestačí, takže bych chtěla zkusit, jestli by nepomohly nějaké homeopatika..a i u babičky se prostě budí..chodit ven, nechodit ven, školka, neškolka, týden, víkend, změna prostředí, je to jedno, budí se furt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3905
4.11.21 23:14

Vždyť se budí jen jeden a jen 1-2× za noc, co je za problém? Mně se pětiletá vzbudí i 3×-4×, ne každou noc, ale třikrát do týdne určitě. Přijde, pomazlí se, jde zpátky k sobě (chce, nevyháníme ji), za půl hodiny chce čurat, pak pláče že jí nejde spát, pak se jí něco zdá… Připadá mi to přirozené, od toho tu jsem, abych jí pomohla když mě potřebuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
4.11.21 23:47

@Meggiska hele v poslední době čtu, že na téměř všechny neduhy dávají Fenistil kapky. Věřím, že na spánek by pomohly.
Ale souhlasím s @Lily Evans, že se Tvé děti často nebudí a je to u takhle malých dětí normální. Chápu, že jsi unavená a že Tě to štve, ale to je prostě úděl rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17030
5.11.21 00:07
@Meggiska píše:
Ahoj holky, máte některá zkušenost s nějakým sirupem na spaní pro dítě? Na internetu jsem našla Sedalii, Pediakid, Radepur, Pohádkový sirup Na uklidnění s meduňkou BIO,.. kluci mají 2 a 4 roky, ten mladší se budí 1-2 x za noc, starší už se trošku zlepšil, takže to bývá spíš tak 1-2× týdně, ale já už fakt nemůžu, jako vyspat se jednou za půl roku, když jedou na víkend k babičce, prostě nestačí, takže bych chtěla zkusit, jestli by nepomohly nějaké homeopatika..a i u babičky se prostě budí..chodit ven, nechodit ven, školka, neškolka, týden, víkend, změna prostředí, je to jedno, budí se furt..

Tvoje dítě se budí jednou nebo dvakrát za noc a Ty to řešíš jako drama? 8o 8o

To je snad normální, že se děti občas vzbudí - přece i dospělí chodí v noci občas na WC nebo se napít, případně je vzbudí nepříjemný sen :nevim:

Meduňkový čajík nebo sirup určitě nemůže nic zkazit, ale jestli očekáváš, že děti úderem osmé omdlí a vzkřísí se v sedm ráno, tak se obávám, že jsi poněkud mimo realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
5.11.21 00:09

Nechceš jim rovnou zařídit tlačítko vypnout? 2× za noc není často, proč si někteří pořizují děti? Dětem bych max. zkusila čaj bylinkový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15882
5.11.21 00:28
@Meggiska píše:
Ahoj holky, máte některá zkušenost s nějakým sirupem na spaní pro dítě? Na internetu jsem našla Sedalii, Pediakid, Radepur, Pohádkový sirup Na uklidnění s meduňkou BIO,.. kluci mají 2 a 4 roky, ten mladší se budí 1-2 x za noc, starší už se trošku zlepšil, takže to bývá spíš tak 1-2× týdně, ale já už fakt nemůžu, jako vyspat se jednou za půl roku, když jedou na víkend k babičce, prostě nestačí, takže bych chtěla zkusit, jestli by nepomohly nějaké homeopatika..a i u babičky se prostě budí..chodit ven, nechodit ven, školka, neškolka, týden, víkend, změna prostředí, je to jedno, budí se furt..

Mas je v noci u sebe…?

Asi ucinnejsi nez sirup by bylo premluvit babicku k castejsi spolupraci :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 04:10

Upřímně - na našeho vřešťana jsme zkoušeli ledasco bez výsledku. Raději kup sobě čokoládu nebo něco, o tě potěší, za mě jsou všechny klidnící čajíčky vyhozené peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3321
5.11.21 07:01

Doporucuji čaj H´uboký spánek od Lerosu nebo sirup Novopassit. ovšem pro tebe, ať spíš lépe. pro děti lteré se budí 2× za noc není fakt nic potřeba (a hlavně to na ně nefunguje). ale vystresla matka-vystreslé dítě. zklidni se ty a bude to:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
5.11.21 08:01

Buď ráda, mám skoro 1,5 letého a co se narodil, tak sem se vyspala možná tak 2× :dance: Budívá se mi tak 5× na kozenu a vrtí se a vrtí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
5.11.21 08:04

Kdyby se kluci budili, že mě třeba zavolají, nebo prostě přijdou, tak mi to nevadí, ale oni když se probudí, tak vřískají a vřískají tak, že když jsme měli návštěvu a spala ve spodním patře, tak vzbudili i je..po probuzení jim trvá klidně 30-60 minut než usnou a ten mladší je při spaní hrozně živý, neustále kolem sebe kope a mlátí rukama, nebo se hýbe tak, že už jsem několikrát dostala ránu do hlavy. Spaní s nimi je příšerné, já nespím, protože do mě furt mlátí, mladší nespí, protože se furt ujišťuje, že tam sem, klidně dvě hodiny v kuse se vydrží co pět minut ptát, jestli tam jsem. Spím s nimi každou noc a přesto vřískají. Ráno vstáváme do školky a samozřejmě jsou unavení! Takže jako sorry holky, ale jestli vám přijdu jako strašná máma, protože chci aby kluci klidně spali a já se taky vyspala, tak dík. Vás to očividně baví být pořád vzhůru a nevadí vám se pro dítě obětovat, já to tak prostě nemám. Děti miluju a hloupé řeči, proč jsem si pořizovala děti, si laskavě nechte. Chtěla jsem radu, ale tady jsou očividně jen matky, které jsou něco víc než já, takže si to užijte a za vaše „NErady“ vám vážně děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
5.11.21 08:12

Zakladatelko, nic si z těch komentářů nedělej. Kdyby tady někdo napsal, že našel super sirup, po kterém děti spí moc hezky, tak ho tady ty slepice vykoupí že všech obchodů. :mrgreen: Je naprosto normální, že se zamýšlíš nad tím, jak dětem vylepšit spánek a že ty jsi z toho unavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4498
5.11.21 08:13

Hele starší syn kolem toho 1,5 roku dělal šílený mejdan v noci, ze se vzbudil v jednu a do čtyř byl vzhůru a bylo to tak každou noc. Úplně mi z toho splouchalo na maják, zkusila jsem ten Radepur a měla jsem pocit, ze to zabralo, ale tak na týden. Takže te moc nepotesim. U nás pomohlo vydržet, přežít a ted ve třech letech už spi celou noc. Ale nesmí spát po obědě, jinak je zas pekelnik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
5.11.21 08:19
@Verurizeckova píše:
Hele starší syn kolem toho 1,5 roku dělal šílený mejdan v noci, ze se vzbudil v jednu a do čtyř byl vzhůru a bylo to tak každou noc. Úplně mi z toho splouchalo na maják, zkusila jsem ten Radepur a měla jsem pocit, ze to zabralo, ale tak na týden. Takže te moc nepotesim. U nás pomohlo vydržet, přežít a ted ve třech letech už spi celou noc. Ale nesmí spát po obědě, jinak je zas pekelnik.

Mě začal starší spát lépe (rozuměj budit se 1-2× za týden, i když taky s řevem) až teď ve 4 letech :zed: já samozřejmě vím, že neexistuje nic univerzálního, co by zabralo, ale chtěla jsem jim zkusit nějak pomoct, protože vidím, jak jsou ráno rozlámaní a brečí, že chcou ještě spát..a mladší má dva roky a představa, že ještě minimálně dva roky se nevyspím? :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
5.11.21 08:20
@Modra1 píše:
Zakladatelko, nic si z těch komentářů nedělej. Kdyby tady někdo napsal, že našel super sirup, po kterém děti spí moc hezky, tak ho tady ty slepice vykoupí že všech obchodů. :mrgreen: Je naprosto normální, že se zamýšlíš nad tím, jak dětem vylepšit spánek a že ty jsi z toho unavená.

Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
5.11.21 08:49
@Meggiska píše:
Kdyby se kluci budili, že mě třeba zavolají, nebo prostě přijdou, tak mi to nevadí, ale oni když se probudí, tak vřískají a vřískají tak, že když jsme měli návštěvu a spala ve spodním patře, tak vzbudili i je..po probuzení jim trvá klidně 30-60 minut než usnou a ten mladší je při spaní hrozně živý, neustále kolem sebe kope a mlátí rukama, nebo se hýbe tak, že už jsem několikrát dostala ránu do hlavy. Spaní s nimi je příšerné, já nespím, protože do mě furt mlátí, mladší nespí, protože se furt ujišťuje, že tam sem, klidně dvě hodiny v kuse se vydrží co pět minut ptát, jestli tam jsem. Spím s nimi každou noc a přesto vřískají. Ráno vstáváme do školky a samozřejmě jsou unavení! Takže jako sorry holky, ale jestli vám přijdu jako strašná máma, protože chci aby kluci klidně spali a já se taky vyspala, tak dík. Vás to očividně baví být pořád vzhůru a nevadí vám se pro dítě obětovat, já to tak prostě nemám. Děti miluju a hloupé řeči, proč jsem si pořizovala děti, si laskavě nechte. Chtěla jsem radu, ale tady jsou očividně jen matky, které jsou něco víc než já, takže si to užijte a za vaše „NErady“ vám vážně děkuji..

Nediv se tem komentarum. Tys nepsala, ze po kazdem probuzeni vriskaji a jsou vzhuru 30 - 60 minut. Ja jsem si taky predstavovala, ze se proste probudi, ty se s nimi potulis a oni spi dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat