Sirup Ospen 400, jak dlouho užívat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9950
4.4.13 17:13
@gabriela82 píše:
@Deníííí já se nedivím, já jsem si lízla a ani ten sirup tu hořkou chuť nepřebije.. Jeden drobek mi zůstal na patře a je to fakt :poblion:

právě..jak mi dr. řekne Klacid..tak zavrhuju okamžitě..ten Ospen je hladký, sladký..mňam :mrgreen:..dávám ji to stříkačkou z Nurofenu..tak zkus to ještě takhle :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7725
4.4.13 17:15

@maminka189 Neměla jsem problém se sehnním, pro mladší dceru jsem ho kupovala minulou středu, pro starší teď v úterý v lékarně Benu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5549
4.4.13 17:25

@danali Tak to malá ho potřebovala asi měsíc a půl zpět a sehnala jsem ho až v třetí lékárně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8937
4.4.13 19:49

Syn je mel nedavno, bral je 10 dni. Pri jeho davkovani mu tam pulka zbyla a dr. rikala, ze sirup se nemusi dobirat, ze 10 dnu staci, ale ze pro mensi deti s nizsim davkovanim se mensi lahvicky nedelaji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1685
4.4.13 19:52

Syn měl nedávno taky ospen a je stejně starý jako tvoje dcerka. Dobral celý a vyšlo to na deset dní, 3× 5 ml denně. A měl hnisavou angínu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1396
4.4.13 20:37

Mladá měla angínu před 14 dny, jsou jí dva roky, brala 5 ml po 8 hodinách a dr řekla že jí to mám dávat osm dnů :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5549
4.4.13 20:42

Jo jo dobrat se nemusi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10349
30.1.14 19:11

Prosim vas dcera ma anginu (12m),ma ospen zacala ho brat vcera, a dneska od rana prdela a pokazdy hodne ridka stolice (kaka mi jednou max. dvakrat) dnes ale 4krat posledni byla uplne zelena, mam volat a zajit k dr?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
30.11.18 17:01

Může chodit ven?

Chci se zeptat, malý taky bere Ospen 400 už 5 tý den, známky nemoci jsou pryč, budeme ho brát do pondělní kontroly, ale na co jsem se Dr. zapomněla zeptat je to, jestli můžeme na chvilku ven?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek