Situace po KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 13:58
Situace po Ket

Ahoj, Mám v hlavě guláš, proto se potřebuju svěřit, poradit a třeba se i dozvědět něco nového… 8o 14.7. jsem byla na KETu pětidenní blastocysty, kvalita ukázková a děloha byla taky krásně připravená. Dnes je to tedy 10. Den. Ale.. 8. Den jsem začala slabě, cca hodinově špinit, (tmavě hnědě, trocha krve) druhý den ráno jsem si provedla TT, kde byla jasná druhá čárka, jen slabá, ale šla vidět dobře.. odpoledne už tam nebyla a dnes ráno ano, ale slabší, než ta předchozí. Obojí bylo z ranní moči, jen to druhé testování bylo po tři hodinovém spánku ( před tím jsem pila dost vody ) a mě zajímá, jestli je ještě nějaká šance.. na krev jdu až v pondělí.. jen mě zajímá, jestli s tím má někdo zkušenost.. jsem z toho popletená.???? Testovat chci až v neděli… Jen asi potřebuju uklidnit..????

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9844 příspěvků 24.07.19 14:08

Jsi ještě brzo po ketu a test ovlivní každý zakolísání hcg v moči. Testuj za dva dny a uvidíš. Já jsem desátý den krvácela celkem dost a mimčo se udrželo.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12218 příspěvků 24.07.19 15:40

Dobrý den,

držím Vám moc palce :-). Budeme rádi, pokud nám napíšete recenzi na centrum asistované reprodukce, kde jste byla. Samozřejmě můžete anonymně :-). Pomůžete tím ostatním budoucím maminkám, které se pro nějaké centrum teprve rozhodují.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

Váš příspěvek
Reklama