Skákací hrad či trampolína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hvezdulinka
Nováček 3 příspěvky 05.07.09 19:45
skákací hrad či trampolína

Dobrý den,

některé maminky se mě asi vysmějí, ale netuším jaký je rozdíl mezi skákacím hradem a trampolínou. (Znám pouze klasickou trampolínu, tak u té vím jaký je rozdíl), ale dnešní trampolíny př. http://www.mimibazar.cz/foto.php?… mi přijde úplně stejná jako skákací hrad.

Mám ještě další dotaz, když jste kupovaly svým dětičkám skakací hrad či trampolínu na co jste si dávaly pozor?
Líbí se mi ta na tom obrázku - cena není dramatická, vypadá alespoň na internetu pěkně, ale zajímá mě, jestli jí někdo máte, vydrží alespoň jednu sezónu?

Nebo poradte mi prosím maminky jakou vybrat pro dítko v rozmezí dvou a tří let. (nechci nic velkého, neboť jí chci mít v zimě nafouknutou v dět. pokoji).

Reakce:
Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 05.07.09 20:42

Zdravím,
máme něco podobnýho, kupovala jsem jí na Vánoce za krásných 15 stovek :evil: a je to největší krám, co máme doma. Trampolína se převrací, pokud dítě narazí do nafouknuté stěny a co je dost podstatné, tak se na tom nedá skákat - je to stejné, jako by děti skákaly na nafukovacím lehátku. :roll: Za sebe říkám nebrat.

Máme TUTO , řekla bych, že podstata bude naprosto stejná.

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.09 20:58

Ahoj,

pokud je na té fotce z MMB trampolína tak taky nevím jaký je rozdíl, navíc jak píše Sunnyside, na nafouknuté a napevno zašpuntované věci se skákat nedá. My máme skákacího krokodýla, ale po celou dobu provozu je připojený na kompresor a pořád se dofukuje. Je to trochu práce navíc při přípravě a úklidu, ale jinak nám vyhovuje moc. Máme ho od loňského léta, zatím bez problému, nosnost je 45kg, takže klidně pro tři děti.

PetraJ
Kelišová 6764 příspěvků 05.07.09 21:14

Ahoj,
kdysi jsme chtěli koupit holce tuhle skákací žirafu:
 http://deti.bazos.cz/…/3549550.jpg

Manžel mi to pak ale rozmluvil, bydlíme na vesnici, je tady hromada koček, tak aby to drápkama nerozškrábaly.
Pak jsem to viděla u kámošky, měla to z toho samýho důvodu radši v obýváku a já byla ráda, že jsme to nekoupili. Je to totiž pěkná kravina. Nevím, proč se to jmenuje skákací hrad, ale skákat se na tom vůbec nedá, vůbec to nepéruje. :roll:
Když už, tak bych koupila klasickou trampolínu se zábranou.

merylen
Povídálka 15 příspěvků 07.07.09 13:55

My měli skákací hrad z Quelle, kdovíjak jsme to nevalchovali, měli jsme to doma, aby se to venku neponičilo a stejně jsme to asi po 2 měsících museli reklamovat - nevydržely švy. Takže už o něčem podobném neuvažujeme…:)

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 20.11.12 20:36

Ahoj, naše holčička moc ráda skáče, zatím na kolínkách. Časem pořídíme trampolínu na zahradu, ale prozatím jsem do pokojíčku uvažovala o tomto , máte to někdo? Stojí to za zakoupení? Dík :kytka:.

pampalin
Závislačka 4265 příspěvků 21.11.12 08:51

@jajul
Taky se vetřu, zajímá mě totéž. Malej taky moc rád skáče, tak bych mu něco takového chtěla domů pořídit. Ale mám dojem, že to nebude moc „pérovat“ a že
to nic moc nevydrží. :think: :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 21.11.12 09:52

@pampalin Já jsem myslela prozatím, má rok, tak by jí to stačilo a pak bychom pořídili klasiku trampolínu na zahradu. Asi nám ale nikdo neporadí a na heuréce nejsou recenze. Tak to asi risknu, když budou ty vánoce. Teda né že bych už neměla nakoupeno :roll:..

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 21.11.12 17:20

@pampalin Tak nám asi nikdo neporadí :nevim: :roll:.

pampalin
Závislačka 4265 příspěvků 21.11.12 18:01

@jajul
Nejspíš budeme žít i nadále v nevědomosti… :think:

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 21.11.12 20:44

Tak ženský, nebuďte labutě :mrgreen:, to opravdu nikdo nemá zkušenost?!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >