Skákání přes švihadlo

1176
16.8.15 14:43

Skákání přes švihadlo

Ahoj děvčata, hubnete a zpevnujete některá skákáním přes švihadlo? Jestli ano, skáčete si jak vás napadne a nebo podle nějakého plánu? A jaké jsou výsledky? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2224
16.8.15 15:28

Ono je to dobré jako cvičení, ale musí se to střídat i s něčím jiným, pak to ztrácí učel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
16.8.15 15:49

@kopicka super kardio… občas skáču, tak jakoby školku po stovkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16446
16.8.15 16:38

Taky jsem jednu dobu skákala, ale vzhledem k tomu, že školku si nepamatuji, tak mě to přestalo bavit. Ale doplňovala jsem to i posilovacími cviky.

Když už jsme u toho, nepamatujete si některá jak ta školka byla? Když jsem hledala na netu, nic jsem nenašla (nebo jsem hledala špatně). Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
16.8.15 16:52

10 krát přeskoč snožmo
9 krát střídavě pravou a levou nohou
8 krát přeskok po pravé noze
7 krát po levé noze
6 krát snožmo se zkříženýma nohama
5 krát snožmo s točením švihadla dozadu
4 krát po pravé noze dozadu
3 krát po levé noze dozadu
2 krát střídavě pravá, levá dozadu
1 krát vajíčko snožmo, roce jsou před tělem překřížené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13074
16.8.15 17:31

Já skáču půl hodiny u televize. Vezmu švihadlo a jedu. Když se zadrhnu, tak hned zase jedu dál. Parádní na zadek a nohy. Hubnout nepotřebuju. Ale ta školka mi na hubnutí nepřijde. To mi přijde jako odddechové cvičení, které se na postavě asi ani nějak nepodepíše.

Edit:
@Malaga píše:
@kopicka super kardio… občas skáču, tak jakoby školku po stovkách

Jo aha, po stovkách, tak to potom jo :lol: Já že si někdo myslí, že skočí 3× přes švihadlo a bude 20 kg dole :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16446
17.8.15 07:21
@Malaga píše:
10 krát přeskoč snožmo
9 krát střídavě pravou a levou nohou
8 krát přeskok po pravé noze
7 krát po levé noze
6 krát snožmo se zkříženýma nohama
5 krát snožmo s točením švihadla dozadu
4 krát po pravé noze dozadu
3 krát po levé noze dozadu
2 krát střídavě pravá, levá dozadu
1 krát vajíčko snožmo, roce jsou před tělem překřížené

Mooooc děkuji. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
17.8.15 13:19

Tak já díky švihadlu zhubla přes 10 kilo za měsíc. Před několika lety. Skákala jsem prostě jak se mi chtělo, ale dělala jsem chyby. Nejdůležitější je si pořádně protáhnout nohy-hlavně lýtka! Jinak budete mít křeče. Potom je důležitý skákat v botech, ne boso!
Jinak si švihadlo nemůžu vynachválit, v žádném jiném sportu se mi nepodařilo tak rychle shodit. Teď se k němu po letech vracím, zrovna dneska jsem dala 500 skoků, tak jsem na sebe hrdá, protože moje kondička se rovná naprosté nule. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
17.8.15 13:33

@leslie01 tak to je hodně slušné, ale 10 kg za měsíc je hrozné moc. A skaces skolku a nebo jen tak jak te napadne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
17.8.15 13:40

@kopicka No já tehdy neměla váhu, pak jsem po měsíci přišla k doktorce a ta mi řekla, že jsem shodila 10 kilo. Ani jsem netušila jak. Teď už tolik nedám, jsem starší, ale i tak to funguje ;)
Skáču 2 způsoby. Buďto na čas nebo na skoky. V tom první případě si třeba řeknu, že chci skákat 10 minut a snaží se prostě těch 10 minut neflákat. Když už nemůžu, tak se vydýchám, odpočinu, napiju a znovu..A když na skoky, tak počítám. Po stovkách. Nejlepší je u toho se moc nesoustředit, pustit si hudbu nebo tv a jede to samo…Protože když ze sebe dávám vše a je to pořád ani ne dvě stě skoků, tak to není moc motivační :mrgreen. Jinak skáču střídavě pravá levá/levá pravá nebo snožmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
17.8.15 13:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
29.2.16 09:14

Holky nějaký tip na švihadlo (pro dospěláka)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13074
29.2.16 11:01

Mám z Globusu za 35 korun :lol: Nejdřív si doma ale změř jak dlouhé potřebuješ, mají různě dlouhé :palec: Vlevo správně, napravo špatně :palec:
http://www.fitkul.cz/…respatne.jpg

Mám ještě jedno za stovku, které počítá přeskoky, ale skáče se mi s ním hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
29.2.16 13:17

Já jsem si kupovala švihadlo co je jako provaz, je to jedna delka co si pak člověk upraví sám doma podle potřeby. Stálo mě cca 50 kč. Je těžší než to klasický s drzatkami, ale dle mě se přes něj líp skáče.
A kupovala jsem ho v nějakém sportovní obchode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
29.2.16 15:01

Mě by stačolo toto - http://www.lanaprovas.cz/…434817a2.jpg Bohužel pak upadla ručka a při stěhování asi skončilo v čudu..

Ale teď jsou všude s PVC nebo kůže a mám strach, že to bude lehké, mám ráda právě ty těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama