Skleničky z rakouska

15317
19.4.08 11:00

Skleničky z rakouska

Ahoj holky, prosím Vás, nevíte nekdo o kolik jsou v rakousku levnejší skleničky s jídlem, třeba HIPP?
I jiné příkrmy?

Brácha tam jede a tak bych to ráda využila.
Další dotaz, kde nejblíž od BA v rakousku je sežene? a v jakých obchodech? Normálka v drogerii, nebo jinde. Budu ráda za jakékoliv tipy.......

a taky cenové relace, zda se to vyplatí.

Hipp, jídla od 6 mesíců , čaje Hipp, frutapury a jiné ovocné skleničky
Děkuji

M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2069
19.4.08 18:56

jestli ti nekdo neporadi trochu relevantnejs, tak treba zkus www.hipp.at, je tam odkaz na internet shop - ale hodi te to na nemecke stranky, tak nevim, jestli ty ceny jsou stejne, ale v obchode budou nejspis o neco vyssi.
Kdyz jsme jeli do Vidne, shanela jsem biomasove sklenicky od Alnatury, sla jsem na to taky pres jejich web stranku, skoukla jsem sortiment a ceny a meli tam nakupni retezce, kde se daji vyzivky poridit - nasla jsem si DMka, vytiskla adresy, nasla na mape…, na to, ze neumim ani slovo nemecky, jsme to docela bravurne zmakli. Tak at se nakup vydari! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.4.08 10:28

Ahoj,
v Rakousku jsem nakupovala jídlíčka loni na podzim, cenově to vychází cca stejně jako u nás, ale rozhodně se nedá srovnat ten výběr!!! Mají relativně velký výběr i skleniček pro děti od 18 měsíců (u nás jsou k sehnání snad jen boloňské špagety od Hippu), a celkově i ovocných přesnídávek mají daleko větší výběr.
Hodně toho mají v řetězcích drogerie (DM, Rossmann…), a tenhle sortiment (i když možná v menším výběru) má i každá „samoška“ (Interspar, apod.)
Já jezdím nakupovat většinou do Německa, protože tam to i cenově vychází líp.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama