Reklama

Auto Škoda Yeti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 07.06.11 20:05
škoda yeti

Ahoj, budeme kupovat nové auto a tápeme :)
Máte někdo toto auto? (škoda yeti), je to prostorné, pro rodinu? Vejde se tam kočárek? Jste spokojene s motorem? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Timura
Kecalka 429 příspěvků 07.06.11 20:45

Ahoj, Yetiho máme doma ( jezdí s ním manžel - služební auto) a jako rodinné auto bych ho asi nedoporučila, má poměrně malý kufr, vejdou se tam pouze golfky, složený sporťák ( Peg perego GT3 )se tam nevejde. Jinak motorově super (nafta,)jízdní vlastnosti taky, nemá jedinou chybu…až na tu cenu.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 07.06.11 20:49

Aha, tak pro nás už má další chybu a tou je, že se tam nevejde ten sporťák (mame quinny speedi):( hm škoda.

A jaké jiné, rodinné a hlavně spolehlivé auto doporučujete?

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 07.06.11 21:06

Stune, měla jsem oktávku - supr pro rodinu s malými dětmi - do kufru jsem běžně dala kočárek Jané, kolo pro staršího a i tam dala týdenní nákup :-)))A nebyla kombi :-)
Jenže Baruška dosloužila, tak mám teď Yetiho. Vše supr. do kufru dám opět - tentokráte 2 kola pro děti, ale sporťák už tam prostě nedáš.
Slyšela jsem, že prý mají Yetiho dělat jako kombíka. Jestli je pravda nebo ne netuším.
Ale nová oktávka - po ktéré jsme původně pokukovali - mě osobně nevyhovovala. Trošku změnili dizajn a já jsem mrňavá a přišla jsem si tam jak v kosmický lodi :-))))

Timura
Kecalka 429 příspěvků 07.06.11 21:12
Stune píše:
Aha, tak pro nás už má další chybu a tou je, že se tam nevejde ten sporťák (mame quinny speedi):( hm škoda.A jaké jiné, rodinné a hlavně spolehlivé auto doporučujete?

Já bych doporučovala Octavii. Mám octávku kombíka a převezu tam fakt všechno ( kočár, nákup, odrážedlo atd ). Nedám na ní dopustit, je to můj mazlík :mrgreen:

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 07.06.11 21:13
Desty píše:
Stune, měla jsem oktávku - supr pro rodinu s malými dětmi - do kufru jsem běžně dala kočárek Jané, kolo pro staršího a i tam dala týdenní nákup :-)))A nebyla kombi :-)
Jenže Baruška dosloužila, tak mám teď Yetiho. Vše supr. do kufru dám opět - tentokráte 2 kola pro děti, ale sporťák už tam prostě nedáš.
Slyšela jsem, že prý mají Yetiho dělat jako kombíka. Jestli je pravda nebo ne netuším.
Ale nová oktávka - po ktéré jsme původně pokukovali - mě osobně nevyhovovala. Trošku změnili dizajn a já jsem mrňavá a přišla jsem si tam jak v kosmický lodi :-))))

Já mám právě oktavku II combi. Jako prostorově mi vyhovuje maximalně. Ale…
už máme za sebou 2× opravu, každá za cca 30tis :roll:
máme smulu na nejakej kazovej motor či co. A tak chceme něco jiného. Líbil se nám moc yeti, ale když je kufr tak malej, tak to bohužel nehrozí :(

Timura
Kecalka 429 příspěvků 07.06.11 21:13
Desty píše:
Ale nová oktávka - po ktéré jsme původně pokukovali - mě osobně nevyhovovala. Trošku změnili dizajn a já jsem mrňavá a přišla jsem si tam jak v kosmický lodi :-))))

Jo, octávka je loď. Když sednu ke tchánovcům do fábie, tak mám pomalu klastrofobii :mrgreen: .

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 07.06.11 21:16
Desty píše:

Souhlasím s desty, máme oktávku rs jedničkovou a nemá chybu a taky nemáme kombíka a jsme maximálně spokojeni. Do kufru dávám běžně kočárek Jané Nomad, enduro, malý plastový kolečko, boty na přezutí, nákup a vše se tam naskládá. Škoda Yeti by byla určitě malá aspoň pro nás.

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 07.06.11 21:36

Ahoj my máme roomstera a kočár se krásně vejde, doporučuju.

eva valoi
Extra třída :D 11211 příspěvků 2 inzeráty 08.06.11 08:17

My máme roomstra. Nejdřív se mi nelíbil, ale pak jsem si na něj zvykla a nedám na něj dopustit. Krásně se tam vejde kočárek a na rozdíl od Octávky apod, se do něj krásně nastupuje a super vystupuje. Člověk tam není tak utopenej, je to takové vyšší (to jsem teda ocenila zvláště v těhotenství).

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 08.06.11 15:13

Díky za příspěvky, tak ted vubec nevím, je to, že tedy yeti nee. Roomster se mi práve taky moc nelíbí :(

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 10.06.11 23:42

Taky pokukuju po nějakém autě, do kterého by se mi vešel kočár, kolo, nákup, děti… prostě samé důležité věci… :) Jsem rozmlsaná z Jeepa, do kterého se vejdou i kočáry dva a když na to přijde, tak i několik kol. jenže žere jako tank a já jako samoživitelka se dvěma dětmi si ho teď prostě nemůžu dovolit, tak sháním info o něčem, co by bylo velké a nežralo tolik :cert: Tak uvidím, s čím se tady kdo ještě ozve. O tom Yettim jsem právě taky uvažovala, ale jestli má tak malý kufr, tak to u mě nemá šanci :nevim:

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 11.06.11 13:38
lulje píše:
Taky pokukuju po nějakém autě, do kterého by se mi vešel kočár, kolo, nákup, děti… prostě samé důležité věci… :) Jsem rozmlsaná z Jeepa, do kterého se vejdou i kočáry dva a když na to přijde, tak i několik kol. jenže žere jako tank a já jako samoživitelka se dvěma dětmi si ho teď prostě nemůžu dovolit, tak sháním info o něčem, co by bylo velké a nežralo tolik :cert: Tak uvidím, s čím se tady kdo ještě ozve. O tom Yettim jsem právě taky uvažovala, ale jestli má tak malý kufr, tak to u mě nemá šanci :nevim:

U nas prave taky ne,bohuzel ;(
a co ten novej Ford Fokus jak je n nej ted reklama v tv?

janasib
Kelišová 6216 příspěvků 14.06.11 10:02

máme roomstera a největší spokojenost,když je potřeba je z něj i menší stěhovák :palec: :palec:
a kočárek ani neskládáme,vleze se nastojáka tak jak je(x-lander)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >