Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Jo dcera každou noc skřípala zubama, po vyndání nosní mandle to dost ustalo - obávám se, že žádný lék nebo rada na to není
Mě to občas dělá 15 ti měsíční, taky si myslím, že to nevyřešíš ![]()
Náš patnáctiletý má na noc nasazovací dlahu na spodní čelist. Nijak jinak se to asi řešit nedá. Dlahu už musel začít nosit pravidelně, protože si při tom skřípání už obrousil některé stále zuby.
Ahojky,
Nemáte někdo zkušenosti s řešením skřípání zoubků? Skřípe v noci a teď dost často. Už přes dva měsíce je to dost intenzivní.
Dle zubařky nemám řešit, že to jsou první zoubky.
Ale já bych to ráda vyřešila.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Všem děkuji.