Skřípání zoubků u tříletého dítěte

Anonymní
18.1.23 14:13

Skřípání zoubků u tříletého dítěte

Ahojky,
Nemáte někdo zkušenosti s řešením skřípání zoubků? Skřípe v noci a teď dost často. Už přes dva měsíce je to dost intenzivní.
Dle zubařky nemám řešit, že to jsou první zoubky.
Ale já bych to ráda vyřešila.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Všem děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77458
18.1.23 15:26

Jo dcera každou noc skřípala zubama, po vyndání nosní mandle to dost ustalo - obávám se, že žádný lék nebo rada na to není

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1195
18.1.23 15:47

Mě to občas dělá 15 ti měsíční, taky si myslím, že to nevyřešíš :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.23 15:59

Náš patnáctiletý má na noc nasazovací dlahu na spodní čelist. Nijak jinak se to asi řešit nedá. Dlahu už musel začít nosit pravidelně, protože si při tom skřípání už obrousil některé stále zuby.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek