slaba 2 carka

irry
29.12.09 11:50

slaba 2 carka

ahoj vcera jsem si delala teh.test.a videla jsem tam jen 1 carku..ale dnes jsem se na nej koukla znova a vidim ze ě carka je slaba..myslite si ze bych mohla byt tehotna?-nevim jestli se mam radovat..-miminko si strasne moc prejem..:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8499
29.12.09 11:58

A co zkusit druhý testík? :wink:
Já testila v den očekávané MS a v limitu 3 minut tam nebylo ani ťuk a po 10 minutách se tam objevila slaboučká druhá.
Celkově mi ta druhá / vylézala dost pomalu, ale po týdnu každodenního testování nebylo pochyb. Tak držím palečky, ať to taky vyjde :wink: Chce to trpělivost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
29.12.09 12:01

No můžeš a nemusíš být, tak radši bych ještě moc nejásala. Záleží, jaký jsi použila test. Buď bych zkusila ještě jiný a z první ranní moči a nebo pár dní počkat a testovat pak.
Jak dlouho bys byla těhu? Já mam dobrou zkušenost s mamatestem (četla jsem i chválu na netu) a druhá čárka se mi objevila už hezká po 14 dnech od oplodnění ještě v limitu.
Tak držím palce, aby to vyšlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11314
29.12.09 12:12

Ahoj Irry,
teoreticky by mohlo jít i o rozpití barvy z té kontrolní, ale u mě to bylo tak, že jsem v termínu MS dělala dva testy s odstupem 3 dnů, a v limitu na mamatestu nic, tak jsem je odložila, a až později jsem zjistila, že na nich ta druhá slabounká čárka je (ani nevím, za jak dlouho vykoukla). Takže bych to viděla nadějně :-P a držím palečky.
Jestli nechceš čekat, test zopakuj s koncentrovanou ranní močí zítra a dej vědět, jak to vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
29.12.09 13:03

Ahojky.
já jsem si test dělala už fakt hodněkrát a kolikrát se mi stalo že byla slaboučká druhá čárka.
Pokaždé doufám že už by to mohlo vyjít a nic z toho.

Používám mamatest. Tak nevím. Četla jsem že by falešné čárky dělat neměl.

já to tedy mám často tak že se ta barvička rozplizne všude. ale teď je sice všude ale v místě kde by měla být druhá čárka je kousek bílého, pak jasně slabá čárka a pak zase bílý kousek. Dál pokračuje rozplizlá barvička až ke tmavé kontrolní čárce. tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15582
29.12.09 13:10

Ahoj, ja to mela hodne podobne. Taky doporucuju mamatest, ten podle mne nelze. Mne se ukazala druha carka 3 dny po vynechani MS, ale vylezla asi az po 5 hodinach a byl to jen takovy duch. A pak uz to sililo. Urcite ma smysl testovat jen z prvni ranni moci takhle na zacatku. Zkus zitra znovu mamatest a uvidis. Moc drzim palecky, vypada to nadejne :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
29.12.09 13:19

já jsem si první test dělala odpoledne a pokaždé když mi vyleze slabá čárka tak druhý test mi to už nepotvrdí. tak nevím. Mám PCO takže otěhotnět není taková sranda. snažíme se o to už dlouho a často se mi stalo že jsem se těšila úplně zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
29.12.09 13:44

liuno - to mě u toho mamatestu překvapuje, mě nikdy falešně pozitivní nevyšel, teda naštěstí. Tak zkus z jedný moči ten mamatest a ještě i jiný test a zkoušela bych fakt ranní moč, je tam nejvyšší koncentrace hcg. Mě ještě dobře vyšel clearblue, ale ten je docela drahej. Pak jsem ještě zkoušela axiom, best a instant view, to jsou ty trochu levnější a taky nevyšel falešně pozitivní. Pak už jedině se zeptat doktora, jestli třeba nemůžeš mít nějakej problém, který by to hcg ovlivnil, ale to nevím, jenom mi to přijde divný. Tak brzo nefalešně pozitivní testík přeju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
29.12.09 13:50

Taky mě překvapuje že by mamatest ukázal falešně. Vím že mojí kamarádce ukázal BEST 2× za sebou falešně pozitivně. Prý snad může falešně ukazovat kvůli cystám, tak jestli to nebude ten háček.
Taky jsem měla u prvního testu jen takovýho ducha, ten jsem si dělala v poledne a pak jsem na večer nevydržela a udělala si druhej a tam ten duch byl taky. A za dva dni už tam byla poměrně zřetelná čárka. Takže vydržet aspoń do druhého dne a udělat test z ranní moči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
29.12.09 16:19

no zkusím to třeba za dva dny. ale dneska byl opět negativní. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
irry
30.12.09 05:30

Ahoj,no tak jsem si delala dneska rano teh.test.s ranni moci…,a zase tam mam druhou carku..:)takze to vypada nadejne:) mejte se krasne.pa.

• Nahlásit
  • Citovat
11314
30.12.09 09:25
irry píše:
Ahoj,no tak jsem si delala dneska rano teh.test.s ranni moci…,a zase tam mam druhou carku..:)takze to vypada nadejne:) mejte se krasne.pa.

Irry, tak to moc gratuluju :palec: a díky za zprávičku !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
irry
30.12.09 09:34

dekuju moc:) v pondeli pujdu jeste na gyndu.jestli to je fakt 100%.-nejak si to furt neuvedomuju:-)tak dam pak jeste vedet.:-) pa.

• Nahlásit
  • Citovat
12300
30.12.09 09:35

Gratulka veliká… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8499
30.12.09 09:45

Irry to je super, přidávám se ke gratulacím :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Krásný, trošku zpožděný Ježíšek :wink: