Slabé ženy?

27.4.17 00:08

Slabé ženy...

Dobrý den. Po mnoha čtení článků živ zkušeností od ostatnîch nechápu někteté ženy bez hrdosti.. V mnoha diskuzích zde čtu třeba partner nechce miminko… Nebo nechci se rozvézt.. Netuším jak můzete být v takovém vztahu kde jste s někým a on vàm třeba nadàvá a finančne vas treba ponizuje… mnoho a mnoho diskuzi zde je o tom. Ženský to neumíte vzít svůj život do rukou a být štastné. Proč toto vše trpite? Jen aby jste nebyli sami? Priklad ned diskuze. Pritel hledal na netu sex s jinejma.. a vam to nevadi a v klidu delate ze se nic nestalo. To vam prijde normalni vuci vam? Uvedomte si konecne ze takovy vztah stejne skonci a vy si jen prodluzujete utrpení. Nemohu uz cist diskuze kde pisete jak partnera nutite do miminka.. kdyz nechce najdete si jineho ktery dite chtit bude..Ja uz opravdu nevím…Prijdete mi bez hrdosti a sve stesti zahazujete s nekym kdo vas nema rad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

pohledmuze
27.4.17 00:19

Hele to mas tezky, obycejna zenska s detma neni zrovna horky zbozi, o ktery se chlapi rvou. :think: Tak chapu, ze se snazi aby ten stavajici vztah nejak fungoval. A prehlizi mensi ci vetsi veci. :think:
Ono si taky vem. Plno muzu ma dluhy, ma nejaky zaliby typu alkohol, automaty. Pak plno muzu je treba vylozene osklivych a sex s nima by asi nesel. Pak treba plno hlavne tech atraktivnich muzu se nechce ani vazat. Atd.
Tak s kym maj pak ty stastny vztahy mit? Proste pokud neni zenska kocka, tak musi trochu slevnit z tech pozadavku na chlapa.

• Citovat
  • Upravit
1389
27.4.17 00:28

@Natalienaty1 podle projevu radikální dvacítka. Pletu se moc?
Obecně vzato jde o spoustu problémů naráz. Někde výchova v dětství a zvyk na patologické modely vztahů (dětství s alkoholikem - ale jestli tě tahle problematika fakt zajímá, rač si něco načíst, to je fakt složité na vysvětlení přesného mechanismu). Nebo patologické uspořádání rodiny (žena, která odevzdává výplatu manželovi). Někde blbá láska… někde víc (ať už místné či nemístné) tolerance, než máš ty sama. Možná něco dalšího, je dost pozdě večer a fakt se mi tu nechce přemýšlet.
Nicméně, pokud volbu „uděláš mi dítě nebo tě po sedmi letech šmahem opustím“ vidíš ty sama tak jednoznačně, tak jemně upozorňuju, že problém nebude jen v těch babách, co s takovými chlapy jsou, ale že ty sama jsi druhý extrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11951
27.4.17 00:30

A proč bychom měly být bez hrdosti nebo se ponižovaly? Vztah je o kompromisu. Nikdy nenajdeš dokonalý protějšek, který bude bez chyb. To bychom mohly celý život jen hledat toho dokonalého. Jenže dokonalý muž je jako Yeti, občas ho prý někdo zahlédne, ale ještě nikdo nedokázal, že existuje. Stejně tak neexistuje dokonalá žena. Ve vztahu je potřeba hledat rovnováhu, soulad a pochopení. Nebo si snad myslíš, že existuje 100% kompatibilita? Ani omylem. Díky lidem s názory jako ty máme 50% rozvodovost. Na vztahu je třeba pracovat celý život a není to o utrpení. To, že si v jedné věci nerozumíme, není důvodem pro ukončení vztahu, protože jinak jsme spolu šťastní. Kde je vůle tam je cesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 00:31

@LAlezane dekuji pokud ja jsem extrem ze si nenecham s… t na hlavu treba jako ty dle prispevku soudim ze jiz z toho co jsem napsala neco prozivas tak chapu cos napsala snazis se to omluvit… chápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11951
27.4.17 00:39
@Natalienaty1 píše:
@LAlezane dekuji pokud ja jsem extrem ze si nenecham s… t na hlavu treba jako ty dle prispevku soudim ze jiz z toho co jsem napsala neco prozivas tak chapu cos napsala snazis se to omluvit… chápu

Neboj, taky dospěješ a srovnáš si to v hlavě. Teda, doufám už jen kvůli tobě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
27.4.17 01:02

Taky obcas nektere holky/zeny nechapu, proc setrvavaji s muži, kteří jsou zjednodušeně receno na ho.no…u me je to ale taky trochu patologie, protoze prave to, ze jsou chlapi na ho.no mi cele detstvi rikala babicka, da se rict ze i mamka a tak jsem ve dvaceti byla celkem radikální v tomhle ohledu. Ovsem, haha, cim je clovek starsi, tim samozrejme se ten náhled naprosto zmeni. Nekdy je totiz mega tezke ani ne tak zmenit chlapa, jako zmenit celou zivotni situaci, ve které je ten chlap jenom jeden z mnoha clanku. Udelat ten krok a opustit partnera nebo se rozvest neznanena jenom opustit jeho, ale x dalsich veci v zivote.
Taky hranice tolerance se velmi, velmi meni. No a co je blby, ve vetsine pripadu hraji obrovskou roli penize. Ale pokud je někdo s clovekem, se kterym se neshodne v zasadni veci jestli mit/nemit dite, tak taky spis nechapu duvod proc drzet ze setrvacnosti a davat ultimata…ale tu diskuzi jsem necetla, tak nevim okolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49370
27.4.17 01:52

@Natalienaty1

souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49370
27.4.17 01:55
@Janli píše:
A proč bychom měly být bez hrdosti nebo se ponižovaly? Vztah je o kompromisu. Nikdy nenajdeš dokonalý protějšek, který bude bez chyb. To bychom mohly celý život jen hledat toho dokonalého. Jenže dokonalý muž je jako Yeti, občas ho prý někdo zahlédne, ale ještě nikdo nedokázal, že existuje. Stejně tak neexistuje dokonalá žena. Ve vztahu je potřeba hledat rovnováhu, soulad a pochopení. Nebo si snad myslíš, že existuje 100% kompatibilita? Ani omylem. Díky lidem s názory jako ty máme 50% rozvodovost. Na vztahu je třeba pracovat celý život a není to o utrpení. To, že si v jedné věci nerozumíme, není důvodem pro ukončení vztahu, protože jinak jsme spolu šťastní. Kde je vůle tam je cesta.

ve vetsine zde popisovanych problemu uz najdes rovnováhu, soulad a pochopení jen stezi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 02:08

@Venetia souhlas v cem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49370
27.4.17 02:10
@Natalienaty1 píše:
@Venetia souhlas v cem?

ze ty zeny taky nechapu, co vse si nechaji libit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 02:10

@Venetia jsou ubohé lituji je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49370
27.4.17 02:11
@Natalienaty1 píše:
@Venetia jsou ubohé lituji je…

tak bych to nenapsala..spis je obdivuju, ze jsou schopne tak zit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
27.4.17 02:24

A ty do toho vztahu vidis, ze ho soudis?? Kdo ti dal tu moc? Podle pismenek na netu? Treba o tvem vztahu by tu spousta rekla, ze do toho by nesly. A co.. Zijes ho ty nebo ony? Ikdyz, jestli mas patent na rozum a spravne chovani, vyber… Pak ok ;) Ja si dokazu predstavit reakce zas chlapu na tebe. Staci par pismenek a prezentujes se tu jak zapskla bezchybna furie. Neni to tak? Je to jen pohled jednoho cloveka, mne. Vidis? Ze si to myslim ja, neznamena ze to tak je. Takze nesud pokud nechces byt souzena. Vykrikovat umi kazdy kdo neni v te situaci. Ale nadhled, pochopeni ma malokdo. Svet neni cernobily a chyba je vzdy na obouch stranach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
27.4.17 04:51

můj názor

@Natalienaty1 Hele ono to není jednoduché. Je to tak, že když je žena sama s mužem bez dítěte, jsou jen partneři, tak může odejít v podstatě kdykoli a začít hned znovu. Jenže: 1. Slušní chlapi jsou dnes tak trochu nedostatkové zboží a čím jsou starší, tím je to snad horší - tzn. když dotyčná potká super muže ve 23letech a on je věrný a myslí to vážně, tak smekám-úžasná má štěstí a je šťastná na celý život, ale kolik takových je…? Myslím těch mužů… 2. Když už děti jsou, tak přece jen ROZCHOD či ROZVOD je to nejhorší, co může dítě zažít a i špatné vzory jsou mnohdy lepší, než když rodiče nejsou spolu - dopad na psychiku dítěte je pak fatální. :? Píše se o tom v psychologických knihách - žádný z psychologů by nedoporučil rozvod nebo rozchod rodičů. To jedině skutečně v krajním případě. Pokud to někdy jen partnerovi nebo manželovi v něčem ujede, tak je to normální-nikdo nejsme dokonalý a to ani my, ženy. Proto si stěžujeme na některou z jeho vlastností, ale ruku na to - co by řekli oni /muži/ zase o nás? I my nejsme bez chyb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama