Slabost z minulosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.9.21 07:11

Slabost z minulosti

Ahoj. Jdu se sem vypovídat, možná schytat bídu, pár facek, což bych asi potřebovala. Mám 4 roky přítele, dává mi vše co potřebuji, vím že nic lepšího si přát nemůžu. Ale něco tomu chybí…Před nějakou dobou jsme měli pauzu, na chvíli se rozešli, neklapalo to, náš vztah začal být skvělej až potom. V té pauze jsem randila s někým jiným, nynější přítel je můj první a on byl druhý. A i když s přítelem jsem už dlouhou dobu, je to víc než 2 roky, stále toho druhého nemůžu dostat z hlavy. Den co den brečím, myslím na něj i když se nebavíme ani nevídáme a jsme spolu ve špatném. Chtěla bych zapomenout, ale nejde to. Nechci na něj myslet, chci být šťastná s přítelem, který je pro mě vším, ale ta slabost mě ničí. Co byste v mé situaci dělali vy? Prosím poraďte mi, jak tohle překonat :zed: Cítím se hrozně, nechci aby mi nějakej blbec z minulosti ničil vztah. Sejde z očí sejde z mysli, v tomto případě to bohužel neplatí a nedej bože když ho někde potkám, tak se celá třesu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5283
17.9.21 07:19

To je ta nevyřešená minulost, no. Máš tam nějaké city (ať už pozitivní nebo negativní) a ty Tě ovlivňují. A ve své podstatě tu nemůžeš být kvůli tomu plně emocionálně přítomná ve vztahu k současnému. Otázka je, jestli si to o tom štěstí v současném vztahu jen nenalháváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
17.9.21 07:21

Nerozumím, jestli jsi s přítelem dva nebo čtyři roky… Asi to nicméně perspektivní vztah není, když myslíš na jiného. Předpokládám, že budeš ještě mladá a čeká na Tebe někdo třetí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33657
17.9.21 07:24
@Anonymní píše:
Ahoj. Jdu se sem vypovídat, možná schytat bídu, pár facek, což bych asi potřebovala. Mám 4 roky přítele, dává mi vše co potřebuji, vím že nic lepšího si přát nemůžu. Ale něco tomu chybí…Před nějakou dobou jsme měli pauzu, na chvíli se rozešli, neklapalo to, náš vztah začal být skvělej až potom. V té pauze jsem randila s někým jiným, nynější přítel je můj první a on byl druhý. A i když s přítelem jsem už dlouhou dobu, je to víc než 2 roky, stále toho druhého nemůžu dostat z hlavy. Den co den brečím, myslím na něj i když se nebavíme ani nevídáme a jsme spolu ve špatném. Chtěla bych zapomenout, ale nejde to. Nechci na něj myslet, chci být šťastná s přítelem, který je pro mě vším, ale ta slabost mě ničí. Co byste v mé situaci dělali vy? Prosím poraďte mi, jak tohle překonat :zed: Cítím se hrozně, nechci aby mi nějakej blbec z minulosti ničil vztah. Sejde z očí sejde z mysli, v tomto případě to bohužel neplatí a nedej bože když ho někde potkám, tak se celá třesu…

1. Proč jste se s tím druhým rozešli?
Tady je vidět, že ten rozchod nemáš uzavřený.

2. Co je to „něco“, co chybí ve Tvém vztahu s přítelem, jak píšeš?
To by bylo dobré definovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
17.9.21 07:25

Hmmm, ulet se nepovedl, tak jste se vratili s nekym, kdo je ok, ale NECO tomu chybi. Tak nejak mi pripada, ze kdyby tamten kyvl, ze bys bezela :nevim: to nedava perspektivu pro tvuj vztah, je mi lito :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 07:32
S druhým jsme spolu nechodili, jen jsme spolu spali. A s přítelem jsme se k sobě vrátili, protože bez sebe nemůžeme být. Já už bych se k tomu druhému nikdy nevrátila, jen je tam ta minulost. Nynější přítel je chlap do života, který je schopen mě do budoucna zajistit a vím že bude skvělej táta, rozhodně bych ho neopustila kvůli sexu.
@FlorenceF Jenkins píše:
Hmmm, ulet se nepovedl, tak jste se vratili s nekym, kdo je ok, ale NECO tomu chybi. Tak nejak mi pripada, ze kdyby tamten kyvl, ze bys bezela :nevim: to nedava perspektivu pro tvuj vztah, je mi lito :(
  • Citovat
  • Nahlásit
17.9.21 07:39
@Anonymní píše:
Ahoj. Jdu se sem vypovídat, možná schytat bídu, pár facek, což bych asi potřebovala. Mám 4 roky přítele, dává mi vše co potřebuji, vím že nic lepšího si přát nemůžu. Ale něco tomu chybí…Před nějakou dobou jsme měli pauzu, na chvíli se rozešli, neklapalo to, náš vztah začal být skvělej až potom. V té pauze jsem randila s někým jiným, nynější přítel je můj první a on byl druhý. A i když s přítelem jsem už dlouhou dobu, je to víc než 2 roky, stále toho druhého nemůžu dostat z hlavy. Den co den brečím, myslím na něj i když se nebavíme ani nevídáme a jsme spolu ve špatném. Chtěla bych zapomenout, ale nejde to. Nechci na něj myslet, chci být šťastná s přítelem, který je pro mě vším, ale ta slabost mě ničí. Co byste v mé situaci dělali vy? Prosím poraďte mi, jak tohle překonat :zed: Cítím se hrozně, nechci aby mi nějakej blbec z minulosti ničil vztah. Sejde z očí sejde z mysli, v tomto případě to bohužel neplatí a nedej bože když ho někde potkám, tak se celá třesu…

Dojdi si o tom s někým povyprávět. Opravdu není normální, aby jsi víc jak 2 roky denně brečela kvůli někomu, o kom píšeš, že je nějakej blbec. Podle mě tímhle podvádíš přítele úplně stejně jako kdybys šustila někde jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
17.9.21 07:39
@Anonymní píše:
S druhým jsme spolu nechodili, jen jsme spolu spali. A s přítelem jsme se k sobě vrátili, protože bez sebe nemůžeme být. Já už bych se k tomu druhému nikdy nevrátila, jen je tam ta minulost. Nynější přítel je chlap do života, který je schopen mě do budoucna zajistit a vím že bude skvělej táta, rozhodně bych ho neopustila kvůli sexu.

Takze pro tebe neni dost pritazlivy. Skoda :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.21 07:41
@Anonymní píše:

Aha takže pohodlí, finance a dobrý rodič hm, jenže to ti stačit nebude. Už jednou ti to stačit přestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
17.9.21 07:42

Á opět legendární spor potetovanej grázlík s kládou versus hodňáček. No jestli se třeseš a kazdej den pláčeš, tak pomůže jen lobotomie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
17.9.21 07:53

Zakladatelko jediný řešení je, nechat si od zaporaka udělat jedno až dvě děti a pak se životem zmlácená vrátit do jisté náruče přítele. Tak to prostě priroda/evoluce chce a pak se prestanes třást a plakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33657
17.9.21 07:56
@Anonymní píše:

Takže jde o to, že sex s tím druhým byl lepší a pláčeš kvůli tomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
17.9.21 07:58
@free333 píše:
Takže jde o to, že sex s tím druhým byl lepší a pláčeš kvůli tomu?

Sex je v tomto jalovicovém období života převlečená touha za kvalitní genové splynutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33657
17.9.21 08:07
@pohledzdruhestrany píše:
Sex je v tomto jalovicovém období života převlečená touha za kvalitní genové splynutí.

Nejspíš máš pravdu, naskočila tam chemie, sex úžasný, akorát že pán nestál o vztah, chtěl jen sex.

Přítel zase chce vztah, umí všechny a všechno zajistit, ale není tam to legendární „ono“, kdy se ženy při doteku třesou vášní, ten život je kolikrát tak nepříjemně zamotaný a pro slabé bezbranné ženské pohlaví to je samá nástraha… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
17.9.21 08:22
@Anonymní píše:
Nynější přítel je chlap do života, který je schopen mě do budoucna zajistit a vím že bude skvělej táta, rozhodně bych ho neopustila kvůli sexu.

Tohle forum je plne podobnych temat.

Ma prognoza:

Opustis.

Jses dost chytra na to zalozit si rodinu s tim ktery te financne zabezpeci a bude dobrym tatou tvym detem, nejakou dobu to dokonce bude fungovat. Po nastupu do prace po MD uz vidim slusnou sanci na to v praci potkat nekoho, kdo te bude pritahovat, bude tam ta chemie :lol: a manzel ti najednou pripadne strasne neatraktivni a nudny.
A pokud i toto ustojis, tak nejpozdeji po ctyricitce se ti rozhori stodola, jak tady tomu nekdo trefne rika a po zalozeni nove diskuze tady dostanes nespocet rad, ze s nekym, kdo te fyzicky nepritahuje nema cenu zustavat a mas jit za (svym) stestim.

Jak ted tak koukam, shrnul jsem tu desitky, mozna stovky ruznych diskuzi do jednoho odstavce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat