Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možny mit slaboučkou čárku na tehu testu 5 dnu před očekávanou ms furt se mi motaha hlava muže to byt od toho dekuji ![]()
@nikola363 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možny mit slaboučkou čárku na tehu testu 5 dnu před očekávanou ms furt se mi motaha hlava muže to byt od toho dekuji
Pokud máš delší cykly nebo prostě jen ovulaci brzy, tak to možné je. Zkus to zase za dva dny, mohla by čárka sílit.
@Anonymní píše:
Vidíte tam ducha holky?
ne, vidím negat test
@Mar__tanka1983 píše:
Taky vidím prdlajs, bohužel…
Taky nic nevidím. Nemusí to být nutně „bohužel“, já takhle lovila duchy v době, kdy jsem se bála neplánovaného těhotenství ![]()
Ahoj holky, vidite prosim na tom mem neco? Je to Lady max, nevim jak moc spolehlivy je tedka, testuji po dlouhee dobe
V limitu byl pidi stinek, ale po hodine od zaschnuti jde carka krasne videt, foto neni tak dobra, ale ve skutečnosti jde videt.. Jsem cca 10-11dpo..
@Anonymní píše:
Vidíte tam ducha holky?
Ja na tom prvnim vidím ducha ![]()
@DiváBára nový lady max děla duchy. Zkus znovu za dva dny, přeji ať sili