Zpoždění MS - těhotenství na ovulačním testu

29
21.8.15 17:33

zpoždění MS - těhotenství na ovulační testu

Ahoj holky :) Mám zpoždění menstruace, dělala jsem si těhotenský test ale je negativní, přitom mi příjde, že mám podobné příznaky co minule, když jsem byla těhu ale bohužel jsem měla nakonec zamlklé těhotenství. Neměla jsem doma TT tak jsem si dělala ovulační test, který stále sílí, někde jsem slyšela, že ovulační ukazuje také těhotenství, protože LH hormon je podobný HCG- těhotenskému. Nevím ale co je na tom pravda. Je mi ale divný proč by byl ovulační pozitvní, no spíš hodně viditelný duch. Ovulaci vždy stoprocentně poznám, šileně mě bolí tich pár hodin břicho a kdy si udělám ovulační test, je čárka hodně silná. Od ovulace je to 11 dní. Četla jsem, že někomu se dvě čárky na TT objeví až třeba po týnu po vynechané menstruacitak třeba je to můj problé, co myslíte?

Příspěvek upraven 21.08.15 v 17:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6391
21.8.15 17:40

@Evca333 Tehotensky hormon není GnRh ale HCG!!!
Ano, je to asi pravda ze ovulacni test pozna tehu,..
Ale je lepsi delat test tehotenskym testem..Me to nedalo a taky jsem zkusila ovulacni test a mela jsem tam na nem //,ale uz předtím jsem mela i na tehu testu //..
Tehotensky test mi vysel pozitvni 10-ty DC. A postupne sili/l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
21.8.15 18:02

ZAjímalo by mě právě, jestli tu není někdo, kdo to měl stejně a nakonec těhotný byl :) Ale asi málokdo je takový blázen jako já, že začíná ovulačním testem, protože těhotenský doma nebyl a pak bude asi zlamaný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
21.8.15 18:05

@Evca333 Nejsi jedina kdo zkousi ovu test..Ale byt tebou zkusim ještě radsi tehotensky test.Ja zkusila taky ovulacni a tehotna asi jsem..Protože ovulacni test mi ukazal krasne dve //.
Tak uvidim no..Ale jak pisu, mam i tehu testy pozitiv,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4070
21.8.15 18:07

@Evca333 tak já to taky zkusila a ovulační negativní i když druhá čárka hodně silná. Být to v půlce cyklu tak si řeknu že ovulka bude za den max dva. A těhotná jsem nebyla. A znám případy kdy jim OT ukazoval dříve než TT a taky opačně - ovulační bílý a TT duch. Takže tak. Prostě čekej a testuj TT testem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
21.8.15 18:47

No dnes jsem dělala i TT a byl negativní, ovulačn byl opět silnější než včera, skoro stejný jako kontrolní. Jen je mi fakt divné, že na TT ani duch, no zkusim zítra :)Každopádně můj pocit je, že asi budu :) Mám uplně jiné chutě, to co miluju, na to teď vůbec nemám chuť a naopak, břícho mám nafouklé ale třeba prsa mě vůbec nebolí ale asi je to pokaždé jiné. Je možné i, že je to falešný poplach a já budu trochu zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
21.8.15 20:08

@Evca333 Me prsa taky neboli, jen bradavky me prijdou citlivejsi, ale není to tak hrozne..Doufam ze tehu jsem a bude vse ok..
Jinak me dost často pali zaha, zada me boli hlava me bolela asi 3 dny..
Dej pak vedet co a jak..Jinak kolikaty dneska jsi DC???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
21.8.15 23:27

No hlava mě taky bolí každý den a záda taky, to normálně nemám. Vědět dám :) Jsem 11 dní po ovulaci. Tak uvidíme ale byla bych moc ráda :) Kdyby ne, tak příště, minule se to povedlo napoprvé, teď jsme to po pauze zkusili taky poprvé, tak kéžby :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
21.8.15 23:32

@Evca333 Tak uvidíš, třeba to vyslo, me tehu test ukazal dve // 10 DPO. Ale to byly slabe a postupne zesilily //.
Jasne jsem zvedava na tebe, ozvi se.Budu cekat. Nam to vyslo vždy poprvé hlidam si ovulku.Zada me boli normalne ale ted je mam dost namozena z niceho nic, a boli desne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
22.8.15 08:14

Tak dnes jsem si dělala TT a je tam duch :)) Na OT je celkem silná čárka, tak to vypadá nadějně :) Přídám foto. No já měla za sebou kyretáž s ošklivým zánětem a podezdřením na srůsty tak jsem ani nedoufala, že to půjde tak rychle teď :) Zítra ráno udělám poslední TT co tu mám, uvidíme, jestli bude sílit :) Tak teď můžu říct, že se opravdu těhu dá poznat dříve z ovulačních testů :) Tak nějak jsem to na sobě cítila ale včera jsem si byla skoro jistá, strašně mě bolelo břicho, jakoby mě něco tahalo uvintř, stejně jak tenkrát, to jsem ale přičítala cystě, kterou teď nemám a byla jsem taky těhu, jinak bradavky už mám takové citlivější a včera mi vůbec nechutnalo malé pivo. stejně ho musel dopít manžel.
V kolikátém týdnu jsi ty? Za doktorem jsi šla kdy? Píšou, že nejdříve 14 dní po zjištění // ale to je věčnost pro mě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
22.8.15 08:32

To je dobra zprava…Vypada to dobře…
Ja byla v unoru na vycisteni protože nebylo uz srdicko a mimi mělo rozstep patere (12+3) v kvetnu to odeslo s MS (5+3)..
U dr jsem ještě nebyla, budu tam volat v pondělí a uvidim co me reknou..Podle kalkulačky jsem dneska v 5+0 tt.
Dneska jsem taky dělala testik poslu foto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
22.8.15 08:33

Dnesni ranni testik..A mam ho furt takovy ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
22.8.15 11:47

Tak posílám foto z rána :) Na fotce to je vidět míň ale dušík tam je, sice světlounkej ale je :) A teda dneska je mi nějak divně, bolí mě hlava točí se mi, nemám chuť vůbec na nic. Tak doufám že to tak nebude pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
22.8.15 11:48

Ty už máš krásnou čárku, moc blahopřeju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
22.8.15 11:49

První je TT, druhý OV

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu