SLIM CUP

19.9.08 18:00

SLIM CUP

Ahojky,
dnes mi přišli „kelímečky“ se SLIM CUPEM, máte s tímto produktem některá zkušenosti????
Nemám vyloženě nadváhu ale,můj problém je v tom, že jakmile se začne blížit zima, začne si moje tělo asi dělat nějaké zásoby a já začnu jíst jako neurvalá… nevím co bych snědla :-) a při tom ráno snídam, obědvám svačím a normálně trochu věčeřím… hýbu se - běhám za 1,5 letým synkem, jezdím na spining a přesto cítím, že jensy mám těsnější a těsnější… a já jsem pak děsně nespokojená 8O prostě každoroční scénář před zimou :? tak jsem si řekla, že vyzkouším Slim cup, dám si ho kolem 6 k véči a bude po večerním bouchání ledničkou :lol: :lol: :lol: Cena není až tak hrozná je to na 15 -30dnů a to bych zž výsledek poznat mohla, ne???? jaký s tímto produktem máte zkušenost vy? nešlápla jsem vyloženě vedle???? :roll:
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

412
4.11.08 13:58

ahoj, ja s tim zkusenosti nemam, ale myslim ze vsechny tyto vytvory jsou na jedno brdo … prásky koktejly, atd.
sama jsem jednou drzela dietu s koktejly, shubla jsem 8 kg, ale musi se to udrzovat dal, ato pak chybi vitaminy a dulezite latky tak to telo chradne.
není nad to mít normální vyváženou stravu a hubnout alespon 3 mesíce aby nenastal jojo efekt.
ale ja nemam co radit sama bych po 2 detech potrebovala dostat 8 kg dolu abych mela svoji puvodni vahu.
ale nejde mi to, tak tedka prave hledam 90 denni rozlisovaci dietu.
jenze ji nemuzu sehnat
takze jsem ti moc neporadila co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama