Zarůstání chloupků :-(

Anonymni
29.7.08 08:44

Zarůstání chloupků :-(

Holky poraďte co s tím, jde o zarůstání po depilaci, prakticky 50% chloupků je zarostlých , vypadá to hrozně (jako uhry :roll: :( ) a to jsem si říkala jak budu mít v létě krásné nohy :cry: koupila jsem si masažní rukavici, mám Niveu po holení… nevím co dalšího bych mohla dělat??? Holky a co krémy proti zarůstání, je to k něčenu??? Našla jsem jen Veet… Díky moc za rady . M.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20091
29.7.08 09:29

Kamarádka používala něco od Garnier, ale nevím název

Mě zarůstají taky, naštěstí jen na nohách (podpaží a třísla dobrý), tak to občas odrbu pemzou ještě před holením (nežně, ne do krve) :lol: slyšela jsem kdysi, že to pomáhá a není to sice 100%, ale o něco lepší to je určitě, no a pak po holení nakrémovat, používám klasický tělový mléko, nic extra

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
29.7.08 13:57

Používám krém proti zarůstání chloupků od Veetu a nemám s tím nejmenší problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.7.08 14:59

Pemzou??? :lol: Já doufala že by mohla stačit ta rukavice :wink:

Tak jsem koupila ten Veet a budu doufat, že to bude fungovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.7.08 17:58

Ahoj, tak zoufalá jsem zkusila tu pemzu a ono některé ty chloupky pěkně vykoukly :wink: to by člověk nevěřil… takže díky…ovšem nohy mám jak rak… snad to s tím Vettem zabere a budu mít nohy bez pupenů :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1887
29.7.08 20:34

ahoj, ja mam se zarustanim taky problem, takze jsem rada, ze existuje nejaky krem. Muzete mi napsat, jak se to presne jmenuje? Hned si to zabehnu koupit. Diky za info… ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20091
30.7.08 12:34
Anonymni píše:
Ahoj, tak zoufalá jsem zkusila tu pemzu a ono některé ty chloupky pěkně vykoukly :wink: to by člověk nevěřil… takže díky…ovšem nohy mám jak rak… snad to s tím Vettem zabere a budu mít nohy bez pupenů :lol: :roll:

To musíš jemně a né do krve ;-) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
22.4.14 08:57

Ahoj, otevírám starou diskuzi…kdo jste co vyzkoušel nového nebo nějaký tip, aby chloupky po depilaci nezarůstaly? Já mám epilační strojek a zarůstá to… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.14 10:11

Nech si v lékárně umíchat toto. Klidně tvrď, že ti to kdysi poradila doktorka. Měla by to umět každá normální lékárna (pozor na ty hypermarketové, ty jsou občas víc drogerie než lékárny, záleží jestli mají okolo ordinace, nejlépe nějaké kožní). Po depilaci namočíš odličovací tamponek a depilovaná místa tím potřeš. Je to lihové, štípe to, ale chloupky pak spolehlivě nezarůstají. Nechat přes noc nebo pár hodin působit a pak už si třeba nohy maž čímkoli je ti libo na zvláčnění apod. 100ml vyjde něco okolo stovky, už nevím přesně, ale vydrží dlouho..i několik měsíců, záleží jak často depiluješ samozřejmě.

acidum salicylicum… 1,0
mentholum… 1,0
glycerolum… 2,5
spir. dilutus… ad 100,0 g
(oleum citri… 2 gtt) - toto není nutné, je to spíš na ovonění než pro účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.14 10:13

Tak supr, díky, určo to vyzkouším!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
25.1.18 09:00

Ahoj, prosím o zkušenosti s přípravky jak protí zarůstíní tak i přímo proti růstu chloupků. A kde je koupit:-)
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
25.1.18 09:25

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.18 21:52

Zarůstání chloupků

Ahoj holky :mavam: Prosím o jakékoli rady na zarůstání. Největší problém mám v tříslech :poblion: :oops: Začlo léto a jsem z toho zoufalá…hodila jsem a hrozný. Teď před měsícem jsem byla na vytrhání a jedna strana naprosto příšerná :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.18 21:57

Na nohy trochu pomaha drbat kartacem nebo pemzou. Trisla jsem vzdala a poridila si plavky s nohavickou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35610
8.6.18 22:18

Stačí po holení zasypat dětským zásypem. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu