Slintaci miminko

16.9.19 10:07

Slintaci miminko

Ahojky mám doma 3,5 měsíční holčičku která pořád slinta, ale prstíky si do pusinky nestrká. Myslíte že by to mohli být zuby? Sliny ji tečou všude :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.9.19 10:12

Je to možné… U známých to bylo jak u vás přes kopírák :) Slintání a pak zuby ve 3 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 10:13

Mám dvojčata a jeden také hodně slintal, museli jsme dávat bryndáčky, jinak měl nonstop mokré tričko. Jestli to mělo souvislost se zubama, netuším. Ale přešlo to tak nějak po roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1321
16.9.19 10:18

Naše malá slinta hodně od necelých 2 měsíců, ruce si do pusy strká taky celou dobu, bude mít teď půl roku a po zubech ani památky. Takže těžko říct :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
999
16.9.19 10:19

Náš malý taky šíleně od dvou měsíců slintá. Teď je mu skoro 6 měsíců a zuby nikde, jen ty sliny všude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12630
16.9.19 10:44

Syn slinta snad od narození, pořád musí mít bryndacek, jsou mu 4 měsíce a po zubech ani náznak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 22:59

Hmm, období „asi zuby“ :mrgreen: Všichni ti o zubech sice budou vyprávět, ale zuby jí můžou vyrůst dnes v noci nebo taky klidně za 10 měsíců, to že slintá a dává si všechno do pusy s tím nesouvisí. Naopak moje děti, když jim už opravdu rostly zuby, si k puse nic nenechaly ani přiblížit, asi jak měly tu dáseň fakt bolavou, tak jim to bylo nepříjemné. Jinak pusa miminům slouží jako hmatové ústrojí než se lépe rozvine motorika v rukách. Proč slintají, to nevím. Ale druhé dítě slintá i v roce tak, že má několikrát za den bodýčko prakticky na ždímání. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama