Slon vzduchová fontána Playskool Hasbro

70
9.2.15 15:16

Slon vzduchová fontána Playskool Hasbro

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte doma tuto hračku. Jak se dětem líbí?
S pozdravem
 Jana

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1289
16.2.15 13:16

Ahoj, slonika mame doma. Maly ho dostal, kdyz mu bylo pul roku a obcas si s nim hraje i ted, jsou mu dva :) ja osobne bych urcite doporucila, jen se priprav na to, ze budes muset casto menit baterky. Jsou tam ty velky monoclanky, ja za ne dam vzdy dve ste cca :/. Kdyz se daji novy, balonky krasne litaji do vzduchu, ale jak slabnou uz je to jen vyhodi jakoby nad chobot takze dite musi tomu dopomahat, aby to fungovalo. A pokud to bude jako u nas, ze malej se vecne opiral o tlacitko, ktery to spousti, tak se meni docela casto :D :D :D ale celkove fakt doporucuju, je to sranda. I melodie je super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin