Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte doma tuto hračku. Jak se dětem líbí?
S pozdravem
Jana
Ahoj, slonika mame doma. Maly ho dostal, kdyz mu bylo pul roku a obcas si s nim hraje i ted, jsou mu dva
ja osobne bych urcite doporucila, jen se priprav na to, ze budes muset casto menit baterky. Jsou tam ty velky monoclanky, ja za ne dam vzdy dve ste cca :/. Kdyz se daji novy, balonky krasne litaji do vzduchu, ale jak slabnou uz je to jen vyhodi jakoby nad chobot takze dite musi tomu dopomahat, aby to fungovalo. A pokud to bude jako u nas, ze malej se vecne opiral o tlacitko, ktery to spousti, tak se meni docela casto
ale celkove fakt doporucuju, je to sranda. I melodie je super.