Slovenka ziada o cesku matersku
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Šmoulice píše: Více
stěkno zapskla ty bez těch svých jedů evidentně nepřežijes jediný den jsi únavná a trapna
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Apolena05 píše: Více
Ještě něco máš na
? ![]()
Jen si ulev. Evidentně to moc potřebuješ. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zkus zavolat na informační linku ČSSZ 800 050 248. Za zeptání nic.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše: Více
Ty potřebuješ papíry na hlavu to co tady permanentne předvádís mluví za vsechno
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše: Více
Ale jdi ty kecko já neplivu jedy v každé diskuzi jak smyslu zbavená a nejsem arogantní megera která se neumí chovat a reagovat normálně
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Apolena05 píše: VíceŠmoulice je opravdu na presdrzku. Nebo ji možná hrabe z toho horka.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bellino píše: Více
Z horka? Jakýho horka? ![]()
Horko ještě nebylo. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše: Více
Materska neni davka. Vypocitava se ze nemocenskeho pojištění!!!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bellino píše: Více
Horkem to nebude. Arogantne a trapně vyřváva celý rok.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše: Více
Není třeba.
Já stupidní plivání jedů mimo mísu k životu nepotřebuju. Ja ne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Šmoulice píše: Více
Asi žiješ někde jinde. Tady je k nevydrženi od pátku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Krákora997 píše: Více
Přidej víc vykřičníků. Máš jich tam málo. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bellino píše: Více
Je krásné počasí. A doufám, že se víkendová předpověď naplní a konečně to horko bude. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit