Slovenka ziada o cesku matersku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1141
24.6.26 09:28
@Šmoulice píše: Více

stěkno zapskla ty bez těch svých jedů evidentně nepřežijes jediný den jsi únavná a trapna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 09:37
@Apolena05 píše: Více

Ještě něco máš na :srdce:? :lol:
Jen si ulev. Evidentně to moc potřebuješ. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9191
24.6.26 09:41

Zkus zavolat na informační linku ČSSZ 800 050 248. Za zeptání nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 09:41
@Šmoulice píše: Více

Ty potřebuješ papíry na hlavu to co tady permanentne předvádís mluví za vsechno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 09:45
@Apolena05 píše: Více

Podle sebe, soudím tebe, že? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 09:59
@Šmoulice píše: Více

Ale jdi ty kecko já neplivu jedy v každé diskuzi jak smyslu zbavená a nejsem arogantní megera která se neumí chovat a reagovat normálně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2129
24.6.26 10:06
@Apolena05 píše: Více
Šmoulice je opravdu na presdrzku. Nebo ji možná hrabe z toho horka.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 10:09
@Bellino píše: Více

Z horka? Jakýho horka? :)
Horko ještě nebylo. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 10:10
@Apolena05 píše: Více

Tak si to po sobě někdy přečti. :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
387
24.6.26 10:15
@Šmoulice píše: Více

Materska neni davka. Vypocitava se ze nemocenskeho pojištění!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 10:23
@Bellino píše: Více

Horkem to nebude. Arogantne a trapně vyřváva celý rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 10:27
@Šmoulice píše: Více

Není třeba.
Já stupidní plivání jedů mimo mísu k životu nepotřebuju. Ja ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2129
24.6.26 10:29
@Šmoulice píše: Více

Asi žiješ někde jinde. Tady je k nevydrženi od pátku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 10:31
@Krákora997 píše: Více

Přidej víc vykřičníků. Máš jich tam málo. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 10:32
@Bellino píše: Více

Je krásné počasí. A doufám, že se víkendová předpověď naplní a konečně to horko bude. :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat