Slovenka ziada o cesku matersku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101950
24.6.26 10:37
@Tin66 píše: Více

A jeste me napadlo, na Slovensku jsi ještě pracovala nebo poslední zamestnani jw to v Čechách?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 10:41
@Šmoulice píše: Více
Ó Bože jak neotřelé a originální!
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15617
24.6.26 11:24
@Apolena05 píše: Více

Trocha sebereflexe by ti fakt neškodila :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
24.6.26 11:48

@Šmoulice @Apolena05

Hezký den,

prosím nerýpejte do sebe, je to zbytečné. Zakladatelka chtěla poradit a né zde číst Vaše neshody.

Děkuji za dodržování pravidel a přeji všem pěkný slunný den.

Eliška :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1141
24.6.26 11:50
@admin píše: Více

Okis 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
24.6.26 16:47

Na Slovensku som nepracovala.. chcela som žiadať na Slovensku o matersku ale povedali mi že keď tu nemám nič odpracované nárok nemám, že nárok by mi mal vzniknúť v krajine kde som pracovala a platila všetky odvody

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36202
24.6.26 16:56
@Tin66 píše: Více

Ano je to tak, budes mít narok v Česku. Ale jestli k tomu budes potřebovat něco extra netusim. Zavolej si na ČSSZ. Standardně se dává žádost od gynekologa poslednímu zaměstnavateli, ten to vyplní a posílá na ČSSZ kteří to pak vyplácí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24784
24.6.26 17:06
@Tin66 píše: Více

A koho jsi tam chtěla žádat, když jsi tam neměla zaměstnavatele? Nepleteš si mateřskou a rodičovskou? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat