Slovenka ziada o cesku matersku
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Tin66 píše: Více
A jeste me napadlo, na Slovensku jsi ještě pracovala nebo poslední zamestnani jw to v Čechách?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Apolena05 píše: Více
Trocha sebereflexe by ti fakt neškodila
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Hezký den,
prosím nerýpejte do sebe, je to zbytečné. Zakladatelka chtěla poradit a né zde číst Vaše neshody.
Děkuji za dodržování pravidel a přeji všem pěkný slunný den.
Eliška ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na Slovensku som nepracovala.. chcela som žiadať na Slovensku o matersku ale povedali mi že keď tu nemám nič odpracované nárok nemám, že nárok by mi mal vzniknúť v krajine kde som pracovala a platila všetky odvody
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tin66 píše: Více
Ano je to tak, budes mít narok v Česku. Ale jestli k tomu budes potřebovat něco extra netusim. Zavolej si na ČSSZ. Standardně se dává žádost od gynekologa poslednímu zaměstnavateli, ten to vyplní a posílá na ČSSZ kteří to pak vyplácí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tin66 píše: Více
A koho jsi tam chtěla žádat, když jsi tam neměla zaměstnavatele? Nepleteš si mateřskou a rodičovskou? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit