Sluchátka na běh

2466
5.9.17 20:11

Sluchátka na běh

Ahoj.
Poraďte prosím jaká sluchátka na běh. Která se Vám osvědčila?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30419
5.9.17 20:24

sluchátka

Perfektní sluchátka na běh - Philips, pohodlná, nesjíždějí, nejsou drahá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:25

Já jsem právě úplný začátečník, tak si tak říkám, jestli me ta šňůra nebude slát :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:26

Ikdyz na ten muj popobeh by to stacit mohlo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
5.9.17 20:26
@Anetta píše:
Já jsem právě úplný začátečník, tak si tak říkám, jestli me ta šňůra nebude slát :mrgreen:
Šňůru si strkám za výstřih, MP3 mám na tričku.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:29

Jeste neco sebou beres?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:31

Myslim treba piti :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5635
5.9.17 20:32

Pouzivam bluetooth sluchatka.Me prave ten drat sejri, jak mi lita okolo hlavy :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
158
5.9.17 20:35

Já jsem dostala k Vánocům Bluetooth sluchátka na běh. :srdce: Nejlepší, nemůžu než doporučit. Běhám pravidelně a ta věčná šňůra od sluchátek mi lezla na nervy. Ale asi bych do nich investovala jenom pokud máš v plánu u běhání vydržet nějakou dobu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:37

Ste zlata, diky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:37

Jinak jak dlouho behate? Kolik zvladate a jak casto vybihate? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
5.9.17 20:38
@Anetta píše:
Myslim treba piti :mrgreen:

Pití si neberu. Neběhám dálky, 5km a stačí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2466
5.9.17 20:38

Jo a jaky mate ty bezdrátový?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2054
5.9.17 20:39

Za mě určitě bezdrátová, o tom žádná ;),snad všechny už jdou spárovat s telefonem, ten kabel je vopruz, mám takové samodržící, ten spoj je vedeny přes krk, ne vrchem přes hlavu, v zimě dáš v pohodě pod čepici, nabíjíš jako telefon, hudbu stahneš na mikro sd kartu a nebo pouštíš přes mobil a pokud máš běžeckou aplikaci v mobilu tak ti i „bába“ z googlu hlásí km.Asi za700kč, mám už 3roky z TS Bohemia.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mag
12870
5.9.17 20:47

Já mám Koss, beham leta, snurka mi neva, mam ji za trikem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková