Snaha při dlouhém cyklu

22.8.20 13:51

Snaha při dlouhém cyklu

Ahoj holky, 9 let jsem brala antikoncepci a letos jsme se rozhodli, že se budeme snažit o miminko. Neřešili jsme to. Po vysazeni jsem měla 3 cykly přesně 28 dnů jako při antiko. Následně jsme si řekli že se budeme snažit… První měsíc snažení cyklus 35 dnů a nic, takže test - negativní. Ovulaci jsem nějak neřešila. Objednala jsem se na gyndu a dostala vyvolávačku a za 3 dny došla MS. Další měsíc jsem si poctivě od 15 dne dělala ovu testy - 32 den byl pozitivní a přesně za 14 dnů došla MS (nejspíš by to tak bylo i ten měsíc před). Když jsem měla ten pozitivní ovu test, opravdu jsme se snažili. Pak jsem měla těch 14 dnů příznaky jak blázen (asi vsugerovane). Tento měsíc opět cekem příští týden ovu. Moje otázka zní - otěhotněla někdo při tak dlouhých cyklech? Res to někdo s doktorem? A jsem blázen, když pročítám všechny diskuze a ovulaci beru jako svátek a pak čekám a po tají brečím, ze to přišlo? Upřímně si tak připadám!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.8.20 14:40

Ahoj.ja mela cykly sileny. jednou 35 dni, pak 42,potom 41,32,40…prumerne jsem mela ovu kolem 22dc po dlouhodobym mereni bazalni teploty. takze na 20dc jsem se objednala k doktorovi, aby mrknul, jestli se schyluje k ovu. verdikt znel: 1 vajecnik skoro nefunguje, druhej podle ultrazvuku ten cyklus ovulovat nemel. vysledek? ovu prisla az 29dc, za 12 dni od ovu pozitivni test a dneska je to presne rok, co jsem prtouska videla poprve na ultrazvuku 😏 jo a vyslo to z jednoho jedinyho styku na ostro 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 14:52

@PastikaJatrova to jste mi dodala pozitivní myšlení jako blázen :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.8.20 15:03

@Barbora_9248

To jsem rada :srdce: dulezity je, aby ovu probihala a je jedno, jestli 14dc nebo az 40dc.na vyvolavacky „zbytecne“ nechodte.tim ovu nepopozenete.telo si to osefuje samo ;) nicmene pozitivni ovu test neznamena, ze se vajicko uvolni. spolehlivejsi je mereni bazalni teploty :palec: drzim palce, at se zadari co nejdriv. nehrotte delku cyklu a uzivejte si snazeni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama