Jsem těhotná bez žádných příznaků?

Anonymní
21.8.20 09:19

Jsem těhotná bez žádných příznaků ?

Holky, je tu někdo, kdo neměl žádné příznaky? Tzn prsa nebolela, špatne nebylo, bradavky nebolely třeba do doby, bez se to potvrdilo?

Jsem po iui cca 10 den, vždy mě v cyklu bolela prsa, snažíme se dyl, stimulace Atd, nyní mě neboli vůbec nic :lol: :lol: :lol: 8o :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2960
21.8.20 09:22

U všech těhotenství jsem měla příznaky az od nějakého 8tt, cca začátek 3.mesice. Na začátku nikdy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 09:25

@vrbule z 90 procent tady bolí bradavky už par dni po sexu skoro všechny :lol: :lol: tak jsem rada za tvůj názor, já si říkám, ze když necítím nic, ze asi to nevyšlo :srdce: :(

• Citovat
  • Nahlásit
512
21.8.20 09:30

Po pravdě já stále čekala, kdy budu cítit kovovou pachuť v puse, kdy budu unavená, kdy mě začnou bolet prsa, kdy mě začne píchat u pupíku, jak tu některé popisovaly, že to může být jakoby uhnizdovani a nic. VŮBEC NIC! A to jsem si ještě tt zkoušela dělat čtyři dny před MS, jen tak ze srandy kolem páté hodiny odpoledne a říkám, nojo, tak zas nic a hele.. Oni tam naše vytoužené // :srdce: Takže vůbec na nic nemysli, užívej si každý den a někde tam v hloubi duši doufej a věř! Ono to dopadne. Držím palečky :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 09:34

@Drndadvě dekuju :srdce:
To se ti ukázaly poměrně brzy, u mě je dnes 10 den, test mám dělat až za 5 dni, ale někdo třeba na už 10 dpo pozitivní duch.
No prave, už ta doba, honí nás věk, a teď necítím nic,,, no uvidíme :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2960
21.8.20 09:35
@Anonymní píše:
@vrbule z 90 procent tady bolí bradavky už par dni po sexu skoro všechny :lol: :lol: tak jsem rada za tvůj názor, já si říkám, ze když necítím nic, ze asi to nevyšlo :srdce: :(

Buď v klidu a podle příznaků vůbec neusuzuj, páč většina, co má příznaky před vynecháním ms, si to bohužel jen namlouvá. Příznaky těhotenství se vážou na zvyšující se hladinu HCG a ta roste sice rychle, ale až po nějaké době po uhnízdění vajíčka. Bradavky mě bolely u prvního (potratila jsem) a pak u druhého těhotenství. U třetího ani ťuk. Únava a nějaké nevolnosti až kolem toho 8tt. Zkus na to nemyslet. Beztak to bohužel neovlivnis. Držím ti palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27477
21.8.20 09:35
@Anonymní píše:
Holky, je tu někdo, kdo neměl žádné příznaky? Tzn prsa nebolela, špatne nebylo, bradavky nebolely třeba do doby, bez se to potvrdilo?Jsem po iui cca 10 den, vždy mě v cyklu bolela prsa, snažíme se dyl, stimulace Atd, nyní mě neboli vůbec nic :lol: :lol: :lol: 8o :mavam: :mavam: :mavam:

Kdybych neměla vynechanou MS, nepoznala bych to. Ale já se nepozorovala. Až později mi nechutnala pasta na zuby, přidala se chuť na česnečku a houpání žaludku v průběhu celého dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
21.8.20 09:39

Já dokud nepočůrala test tak příznaky žádné. Pět minut po pozitivním testu, snad všechny možné příznaky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
21.8.20 09:50

Já si jen tak pro jistotu udělala test po půl roce snažení, protože jsem byla nachlazená a chtěla brát ACC long, tak kdyby náhodou… A byly tam dvě silné čárky. Menstruaci jsem měla dle mě normální, slabou, stejně jako předchozí. Přesto mi pak gynekolog řekl, že jsem tu menstruaci už nemohla mít, že jsem těhotná dýl, než tvrdím. No, nevím co to bylo, když ne menstruace, ale dýlku tedy určoval podle ultrazvuku. Mě nebylo vůbec nic, já kdyby mi nerostlo břicho, tak si těhotná nepřijdu vůbec. Pak až ve vyšším stupni těhotenství mi trošku bylo nevolno v krámě, že bylo dusno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12374
21.8.20 10:02
@Anonymní píše:
Holky, je tu někdo, kdo neměl žádné příznaky? Tzn prsa nebolela, špatne nebylo, bradavky nebolely třeba do doby, bez se to potvrdilo?Jsem po iui cca 10 den, vždy mě v cyklu bolela prsa, snažíme se dyl, stimulace Atd, nyní mě neboli vůbec nic :lol: :lol: :lol: 8o :mavam: :mavam: :mavam:

Ahoj,

já jsem měla vlčí hlady, ale jinak nic. A pak kolem 8tt bum a bylo mi tak špatně, že jsem omdlévala jen při cestě na záchod a pak v 13tt bum a bylo mi ze dne na den tak dobře, že jsem zase brečela, že musí být něco špatně, že je mi najednou z ničeho nic tak dobře :lol:

A u druhého těhtenství nebyl čas se sledovat a v 11tt mi bývalo kolem poledne špatně (léto) a jinak nic, cele tehotenství, až v 36tt mi sestupující miminko skříplo sedací nerv a to tedy byla docela muka, to jsem si pobrečela :lol:

Jéééžiš, to bylo tak krásné období :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
21.8.20 10:02
@Anonymní píše:
@Drndadvě dekuju :srdce:
To se ti ukázaly poměrně brzy, u mě je dnes 10 den, test mám dělat až za 5 dni, ale někdo třeba na už 10 dpo pozitivní duch.
No prave, už ta doba, honí nás věk, a teď necítím nic,,, no uvidíme :hug:

Naprosto tě chápu, někdy je ale opravdu lepší vypustit a zkusit na to nemyslet, i když je to hrozně těžké.. My se snažili přes rok a to jsem stále něco sledovala.. Po roce jsem se s tím smirila a říkám dost, upjala jsem se na něco jiného a ejhle. Takže věř a dej nám určitě vědět, jak si dopadla, budu na tebe myslet :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13010
21.8.20 10:16
@Anonymní píše:
@vrbule z 90 procent tady bolí bradavky už par dni po sexu skoro všechny :lol: :lol: tak jsem rada za tvůj názor, já si říkám, ze když necítím nic, ze asi to nevyšlo :srdce: :(

Mám za sebou tři těhotenství a nikdy mě bradavky nebolely. 8o
U prvního těhotenství jsem neměla příznaky žádné, u dvou dalších od 9tt mně bylo na zvracení. A to je tak vše.
Držím palce, ať iui vyjde. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 10:21

Dekuju vám, uvidíme, test kvůli ovitrelle je již bílý, tak uvidíme, co dal, jen jednou se mi stalo, ze jsem měla divny tlak na mocak, asi 10 minut to pak ustalo…při otočení v posteli mě to zabolelo dole, tahlo,,, necítím nic, ani to moc nehlidam, spis mě zajímalo, zda je možné necítít vůbec nic,,, a proč pokaždé mě prsa bolela a teď poprvé ne, asi jen to mě zarazilo… jste moc mile, tohle by bylo již 3ditko, bohužel jako dřív to nejde, ani nevím, zda to půjde, vše dříve bylo hned,, ani si to už nepamatuji ;))

Přeji vám hezky den :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
618
21.8.20 10:25
@Anonymní píše:

Mě tedy nebylo vůbec nic. Ani špatně, ani jsem neblila. Prsa boleli, ale až tak nĕkdy po 20 týdnu. Ani vlčí hlady, nic. Jenom mi třeba něco víc smrdělo. Kdyby se nezastavila menstruace, tak ani nevím, že jsem těhotná. Nějaký těhu libůstky mám až ve 3 trimestru, ale taky žádná tragedie. Takže každá to má úplně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
21.8.20 10:38

Mě prsa bolela stejně jako před menstruací, takže za mě nic moc příznak. Kolem 4.měsíce jsem si všimla, že mi je malá podprsenka. V 17.týdnu jsem nedopla kalhoty, v 19.týdnu jsem ucítila pohyby. To jsou veškeré mé těhotenské příznaky, jsem 21 :mavam:. Ale je fakt, že v době uhnízďování mě trochu píchalo z podbřišku směrem do pochvy, myslela jsem ale, že to je spíš nějaký sval nebo od zad. Teď zpětně si říkám, že to bylo asi ono :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama