Co je to calibrum?

Anonymni
19.5.07 19:25

snažení

Ahojky holky,my uz se taky snazime 2 mesice a zatim nic minuly mesic mi test ukazal pozitivni vysledek,al nakonec jsem dostala menstruaci a tehotna nejsem,tak uvidime tenhle mesic jak to dopadne. A co je vlastne to calibrum? diky za odpoved a mnoho uspechu v tom prijemnem snazeni :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
19.5.07 19:51

Calibrum jsou vitaminy. Existuji calibrum baby plan - to se ma brat cca 3 mesice pred predpokladanym otehotnenim a asi prvni trimestr. Jsou to vitaminy, ktere jsou dulezite pro zdravy vyvij plodu. Rozhodne to neznamena jak jsem nekde cetla, ze kdyz je budes brat tak, ze mas vetsi pravdepodobnost otehotneni. No a pak existuji dalsi myslim, ze se jmenuji mami nebo tak nejak a ty jsou pro druhy a treti trimestr.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
20.5.07 19:16

Ahoj
my se snažili 10 měsíců no a konečně se nám to povedlo,asi tak 2měsíce před otěhotněním jsem začala brát Calibrum baby plan a kyselinu listovou střídala jsem to obden a dokonce jsem i zkusila čaj na plodnost pila jsem ho jednou denně,manžel měl nějaký pánský ale ten pil jen minimálně a vždy se tomu smál!Ale do měsíce a půl jsem otěhotněla!Zda to mělo vliv nevím ale za zkoušku to stojí :) Přeji ať vám to brzo vyjde!!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
21.5.07 08:46

Ahoooooooj,
chcem sa ta opytat, ako je to mozne ze test ukazuje pozitivum a tehotna nie si? To je nejake divne. Mne test ukazal dve ciarocky a jedna bola slabunka a bola som tehu. Teraz som v 16tom tt :) Inac sa nam to podarilo na prvykrat a len po jednom jedinom sexe :lol: . Tiez som brala Calibrum baby plan a este kyselinu listovu a teraz beriem Calibrum mami a vapnik a magnesium, lebo mam krce v brusku. Inac je velmi dobry Duphaston, to su tabletocky na to aby sa vajicko uhniezdilo a aby sa plod prvy trimester udrzal. Ale je to len na lekarsky predpis. Berie sa to aj pred tehu. Ja som to brala mesiac, lebo som troska krvacala tak mi to lekar pre istotu predpisal. Inac mam kopec kamaratiek, ktore mali menzes az do siesteho mesiaca a boli tehulky. Tak ti velmi drzim palceky. Ty uz tusim jedno dietatko mas ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.13 14:27

ahoj

Ahojte snazilky mi se s pritelem snazime otehotnet uz rok a pul ale porad nic uz nevim co mam delat menstruaci mam pravidelnou po 28 dnech a plodne dny si hlidam myslite si ze by mohl byt problem kdyz mam vytoky ktere zapachaji ale nesvedi ani nic jineho mam je uz strasne dlouho je to normalni a mohlo by to nejak branit otehotneni muj pritel ma stitnou zlazu mel by brat leky ae nebere je muze to nejak branit otehotneni dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9750
25.4.13 15:44

@marianka942 Tak zapachajici vytoky urcite v poradku nejsou. A jestli je mas hodne dlouho, tak proc jsi uz davno nezasla k doktorovi?
A po roce a pul snazeni je na case, aby tobe i tvemu priteli, zacal doktor delat nejake testy.
Jinak tim, ze ma pritel problemy se stitnou zlazou a nebere prasky, tak si docela hodne skodi. Nevim jak je to u muzu, ale u zeny spatne fungujici stitna zlaza, zabranuje dozravani vajicka, takze zena nakonec neovuluju a kolikrat nema ani ms. Ale nevim, jak to pusobi u muzu. Je mozne, ze jim to zase zabranuje dozravani spermii, ale to je jen muj dohad.

Zajdi k doktorovi at vas oba zkontroluje. Rok a pul snazeni bez uspechu uz neni v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
25.4.13 16:12

Děvče, dva měsíce jsou nic, ono to jednou přijde, pokud jste oba zdraví, sexujte denně, nebo alespoň obden, v plodných dnech i častěji, dělej svíčku a uvidíš, výsledek se brzy dostaví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9750
25.4.13 16:39

@napresdrzku reagujes na 7 let stary prispevek ;0)
A v podpisu to mas moc pekne napsane :0)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.4.13 18:43

Ahooojky :mavam:,
my se s manželem taky pokoušíme o první díte už asi něco přes rok, ale pořád nic :,( MS mám pravidelně po 28 dnech také kontroluji kdy má být ovu mám i testy na ovu jenže MS stejně dorazila… Znáte někdo Consive gel? Četla jsem o tom, že je přátelský ke spermiím a dodává jim větší životnost tudíž je velká šance k oplodnění. Četla jsem, že to pomohlo mnoho párům, kteří byly i na umělém oplodnění, které nevyšlo a použili ten gel a byla těhu… No na zkoušku jsem si ho objednala a koupila asi 6 ovu testů. Tak uvidíme. Každopádně všem přeji mnoho štěstí ať to výjde… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama