Otěhotnění?

slunickoo
14.5.07 13:41

Otěhotnění..?

Ahojky. Prosim o radu..
Jsem rok vdaná, s manželem jsme spolu dohromady 5let a máme téměř 3.letého chlapečka.Nyní se snažíme o dalším miminko.
Mám pravidelnou menstruaci (28.-30.denní),většinou mě v polovině cyklu pobolívá břicho,atd..
Nynější cyklus jsme se s manželem milovali 9.,10.,12.,14.,16.den cyklu..
Myslíte si,že je naděje na otěhotnění..?
Za Vaši odpověď a názory předem děkuji.J.

:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

967
14.5.07 13:48

Naděje je samozřejmě, pokud jste oba zdraví, tak i dost velká, ale moc na to nemysli, protože to na otěhotnění opravdu nedělá dobře. Jinak ta šance je prý 25%, což zní drsně, ale vy jste to měli dobře podchycené, tak uvidíš. Hlavně se obklop nějakou prací, vyloženě se teď hodně zaměstnávej, to je nejlepší lék na otěhotnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
14.5.07 13:52

To máš fakt těžko. Takhle to nejde říct. Je to hrozně individuální. Naděje určitě je, ale… Pokud je to první měsíc snažení tak na to tak nemysli.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
14.5.07 13:53

Ahojky,moc děkuji za odpověď..
Chtěli jsme to právě co nejvíce podchytit,aby „bičíkovci“ byli připraveni útočit na vajíčko permanentně…
No,kéž by se zadařilo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.5.07 13:55

ahoj, aj my sa snazime o druhe a prezivam to nejak viac ako s prvym. to sa nam zdarilo hned na prvy krat, teraz sa snazime 2. mesiac a uz mi to ide na mozog :) tak drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
slunickoo
14.5.07 13:57

U prvního synka jsem otěhotněla 14.den cyklu (byl to jediný styk a pak až dýl..) Myslíte si,že se ovulace objevuje stále zhruba ve stejný den cyklu,pochopitelně při stále pravidelném cyklu? Nebo se může dostavit i 18.den a dál..

• Nahlásit
  • Citovat
slunickoo
14.5.07 13:58

RE: Anonymní

Přeji tedy hodně štěstí při plození dalšího potomka..

• Nahlásit
  • Citovat
3141
14.5.07 16:56

slunicko, ovulace nemusi byt kazdy mesic stejne - a muze byt posunuta i hoodne dopredu nebo dozadu. nam se to ted pri druhem tehu stalo - pojistovali jsme se presne jak pises tyden kolem terminu pravidelne ovu. ale mela jsem takovy divny pocit, ze ovu neprisla - zadne boleni v podbrisku, napeti, apod. pak jsme se nejak nesesli, takze minimalne tyden nic, a dalsi „tuleni“ (ciste pro radost) bylo az tesne pred terminem MS. a svete div se - prave z tohohle jsem otehotnela! ovu jsem mela posunutou o 7-10 dni!!!
a pritom MS mam jinak velmi pravidelnou a ovu jsem mivala taky pravidelne v pulce cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.5.07 07:58

Ahojky,
chtěla bych poprosit o radu. 6 let jsem brala antikoncepci (mercilon), před 3 měsíci jsem vy:,–(ila, protože bychom chtěli miminko, ale pořád se nějak nedaří, už si připadám jak plemenný králík.Nemáte někdo radu jak poznat OVU, nebo jiný tip??

• Nahlásit
  • Citovat
slunickoo
15.5.07 08:53

Tak jsem se včera obrátila na kartářku.. Jen tak,ze zvědavosti.
Sdělila mi,že ji karty ukazují,že otěhotním do 6.ti měsíců.. :lol:
Tak jsem zvědavá,snad to vyjde.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
slunickoo
15.5.07 09:05

Holky,moc vám děkuji za odpovědi…
Ještě můžu vás poprosit,chtěla bych si také udělat tu pěknou lištu…co máte pod textem..s údaji o dítěti,či menstr.cyklu.. Můžete mi poradit jak na to? Už jsem si ji vyrobila,ale nevím,jak ji sem „šoupnout“…
Děkuji za radu..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.6.07 16:17

prosim jak si propocitam plodne dny

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.13 13:12

Rada

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda je možné, abych otěhotněla takto: s přítelem jsme neměli pohlavní styk, ale já mu rukou dráždila penis, došlo k výronu semene, které jsem měla na ruce. Ruce jsem si následně trochu utřela. Asi po 10 minutách jsem šla na toaletu, kde jsem si předem umyla ruce, ale jen vodou a následně si je utřela. A poté jsem šla vykonat potřebu na toaletu. Je tedy možné, aby mi na ruce zůstalo nějaké semeno, které se následně přeneslo na toaletní papír a to zapříčinilo otěhotnění. Mockrát děkuji za radu. Anička :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7540
27.7.13 13:17

Ne, Ne a opět NE!!!fantas magora :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
27.7.13 13:18

Ten smajlík na konci je přesný! To by byl zázrak! Sexovat jo, ale něco o tom vědět ne! Chjo holky holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama