Snažení a dovolená u moře

3
5.4.17 21:19

Snažení a dovolená u moře

Milé maminky, mám na vás otázku. Jsme ve fázi snažením zatím neúspěšném. V srpnu máme objednanou dovolenou. Začínám přešit, zda ve snažení pokračovat… :nevim: Máte nějaké zkušenosti se začátkem těhotenství a desetihodinovou cestou autobusem a pobytem u moře v těhotenství? Je mi jasné, že to je individuální, ale i přesto se ptám :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2611
5.4.17 21:22

Umrela bych i jako netehotna, v buse. Natoz z kraje teh., kdy muzes mit zaludek na vode a :poblion: takze ja bych odlozila, pokud te uz netlaci vek treba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
5.4.17 21:22

Mám zkušenost i s delší cestou na začátku těhotenství a vše bylo v pohodě, neřeš to :) možná přemluv hlavu o tom, že se teď nebudete snažit a třeba se zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3
5.4.17 21:35

Busem v pohodě :palec: díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.4.17 21:36

Doe Jane: můj šestej smysl taky říká něřešit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14404
5.4.17 21:38

Ja osobne bych 10 hodin v busu asi neprezila :D musela sem si shanet nahradu za kynedril i na 2 hodinovou cestu autem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 22:52

Si nekupuj dovolenou teď, ale počkej na last minute podle situace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12516
6.4.17 01:09

Tohle předem nevyřešíš. Některá o těhotenství ani neví, jiná nevytáhne hlavu ze záchodu. Ze zkušenosti delegátky ti doporučuji počkat si na lastminute a řešit dovolenou podle aktuální situace. Navíc teď nemůžeš tušit, jaké bude v místě dovolené počasí. Bohužel jsme zažili i úmrtí miminka ve 2.trimestru kvůli vysokým teplotám. Od té doby jsme cestování těhotným rozmlouvali. Pokud se přece jen rozhodnete dovolenou zakoupit, rozhodně pořiďte pojištění s připojištěním storna zájezdu, aby jsi pak nejela i přes zdravotní problémy jen proto, aby dovolená nepropadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama