Snažení o miminko ve 40. letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdencaaa
Kecalka 484 příspěvků 05.05.18 12:33
Snažení o Mimi ve 40 letech

Holky je tu některá co má už třeba větší děti a teď by rád ještě mimco…

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 05.05.18 13:05

@zdencaaa ahoj, nejsem v té situaci ale z blízkého okolí o jedné takové vím. Je to už delší doba. Paní bylo 39 a měli 12 leté dítě a ona se probudila a hrozně najednou zatoužila po dítěti. Nešlo jim to, tak ještě honem rychle zkoušeli IVF. Po pravdě mi to přišlo jak kdyby te paní přeskočilo. 12 let povídala, že je rada za jedno že i s tím měli problém- ona má nějakou poruchu v krvi. A najednou si před 40 vzpomene, že by ještě jedno. Dělali pak opravdu psi kusy… druhé dítě nakonec nemají a ona se uklidnila.

Staninka30
Extra třída :D 10145 příspěvků 05.05.18 13:13

@zdencaaa Ahojky.Mam tři, a rada bych ještě jedno. :lol:.
Ale me nejak odrazuje muj vek.Bude me za měsíc 41.let.Tak stále, nad tim uvažují ci ne nebo ano.
A co okoli, bude na me děsivě koukat, že jsem se asi pomatla, v mém věku :(.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.05.18 13:19

Me je 39 a ta dva mesice se nam narodi druhe, prvni jsem mela 33 a neprijdu si jako stara pani. Uplne dobrovolne jsem si to nevybrala, cekali jsme na obe dlouho a ledacos jsme museli podstoupit, ale stoji to za. Zalezi jak se na to citis ty s partnerem, ostatnim do toho nic neni. Je pravda, ze u nas to beru jako normalni, ale znama porodila ve 43 a se svoji dcerou 21 meli skoro stejny termin porodu a to uz mi prislo divne, ze ma vnouce i dite stejne stare.

zdencaaa
Kecalka 484 příspěvků 05.05.18 13:20

No já mám holky 19 a 17..a teď triletaka…a on je jako jedináček…tak bych třeba…no nevím…

Anonymní  05.05.18 13:21

Je mi 45, mám dvě už téměř dospělé děti a jednoho sedmiletého. Neměnila bych… Moje sestra má 43 a dvě malé děti (5 let a 1 rok) a ještě jedno prý chtějí :lol: musíš podle sebe, někdo už se ve 40 připravuje na důchod, někdo na energie více jak ve dvaceti :oops:

Martina 78
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 05.05.18 13:39

Ahoj, mně bude 40 příští měsíc, mám dva syny (první-18 let, druhý - 15 měsíců) a brala bych ještě jednoho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Co se týče věku, je mi úplně jedno, co na to okoli :pankac: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama