Reklama

Je mi 19 a chci miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 10:39
Je mi 19 a chci miminko

Ahoj, je mi 19. S přítelem jsem 2,5 roku..bydlíme v pronajatém baracku u jeho bráchy, maturitu mám. :roll: Pracujeme oba..nemám odpracovano na mateřskou..přítel má zhruba 30tis měsíčně, Já mám nasporeno něco, pracuji hned od maturity..no a hlavne..chtěla bych už miminko..pritelovi mamka už je v důchodu a moc by chtěla vnouce..moje mamka ke sice o 20 let mladší než ona..ale taky by asi byla ráda. Co si o tom myslíte? Prosím anonym nemusí to každý vědět. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 04.05.18 10:49

Že je to vaše věc? Já bych do toho nešla, teď mi bude 25 a mám 8 měsíční miminko. Vždycky jsem si plánovala, že ve 20 budu mít miminko a jsem ráda, že jsem si počkala. Není to taková sranda jak se zdá ;)
Být tebou, tak nejvíc by mi asi vadilo, že nemám odpracováno. :nevim:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 04.05.18 10:50

No a co na to rika pritel, to je docela podstatny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 10:51

@Ms.Ragdoll přítel nikdy nebyl proti..zabezpeceny jsme..šlo mu jen o.to abych udělala školu. ;)

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 04.05.18 10:52

Tak proc to vlastne resis, kdyz oba chcete a vseho mate dostatek? :nevim:

Příspěvek upraven 04.05.18 v 10:55

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 04.05.18 10:53

Zabezpečený nejste. Bydlíte v podnájmu, ty budeš na mateřský bez odpracovaných roků, co když přítel přijde o práci? Zabezpečený budete, až budete ve vlastním a budete mít oba dost slušný příjem a rezervu na účtě.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 10:54

Já jsem porodila ve dvaceti a nemyslím si že by byl někdo lepší maminka než já :mrgreen: ale jedno dítě, žádné dítě… u nás fakt pohodička, fakt jsem měla rodičovskou DOVOLENOU :potlesk:
to víš, že byly kecy o tom jak jsem hrozně mladá a teď se každý z nich chytá za hlavu, protože by se chtěl mít tak dobře jak se máme my :) dítě je parťák, jaký si to uděláš, takový to máš

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 10:56
@Loll píše:
Zabezpečený nejste. Bydlíte v podnájmu, ty budeš na mateřský bez odpracovaných roků, co když přítel přijde o práci? Zabezpečený budete, až budete ve vlastním a budete mít oba dost slušný příjem a rezervu na účtě.

no jo, pak ale rodí takový čtyřicítky :mrgreen: nevím jak by si někdo, kdo má průměrný plat a nedostal nic od rodičů vydělal na svůj vlastní byt… nebo myslíš hypotéku? v tom už nevidím moc rozdíl jestli dlužit v bance nebo platit nájem někomu

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 04.05.18 10:57

@Doe_Jane Já jí svůj názor nenutím, jen reaguji na větu: „Zabezpečený jsme.“ Nejsou :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 10:58

@Loll je to dům jeho bráchy který tu nechce bydlet..jen ho pronajímá nam za pakatelnejsme rodina..sám bydlí ve svém bytě.. :zed: Tak netvrdte..nikdy by nás nevyhodil ani nemá důvod :roll:

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 04.05.18 11:01
@Anonymní píše:
@Loll je to dům jeho bráchy který tu nechce bydlet..jen ho pronajímá nam za pakatelnejsme rodina..sám bydlí ve svém bytě.. :zed: Tak netvrdte..nikdy by nás nevyhodil ani nemá důvod :roll:

A když se s přítelem rozejdete (stát se to může komukoliv), zůstane tam on nebo ty s dítětem? Asi on, že? :) Ale dělejte si to jak chcete, akorát si myslím, že kdo sotva vyleze školu, by měl s dítětem počkat. Můj názor, nikomu ho nenutím :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 11:03

@Loll Jo Tak kdyby..Tak moji rodiče mají být o rozloze 250m2 kterej bude můj.. :lol: ještě nějaký kec? Kdyz někoho neznáte tak buďte radši ticho :potlesk:

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 04.05.18 11:04
@Anonymní píše:
@Loll Jo Tak kdyby..Tak moji rodiče mají být o rozloze 250m2 kterej bude můj.. :lol: ještě nějaký kec? Kdyz někoho neznáte tak buďte radši ticho :potlesk:

V tom případě se zeptej svých kamarádek a nezakládej diskuze, tady tě nezná nikdo :*

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 04.05.18 11:07
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 19. S přítelem jsem 2,5 roku..bydlíme v pronajatém baracku u jeho bráchy, maturitu mám. :roll: Pracujeme oba..nemám odpracovano na mateřskou..přítel má zhruba 30tis měsíčně, Já mám nasporeno něco, pracuji hned od maturity..no a hlavne..chtěla bych už miminko..pritelovi mamka už je v důchodu a moc by chtěla vnouce..moje mamka ke sice o 20 let mladší než ona..ale taky by asi byla ráda. Co si o tom myslíte? Prosím anonym nemusí to každý vědět. :nevim:

Pokud mas s kym a dite uzivite, pak si ho poridte. Je to vase rozhodnuti. Pred rokem 89 uz by ti vsude rikali, ze mas na decko nejvyssi cas :mrgreen:

Osobne bych ale nejdrive vyresila svatbu. Jsem ze stare skoly :roll:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 04.05.18 11:09

Já bych ti doporučila aspoň odpracovat si nárok na mateřskou, jsou to docela příjemný peníze, než najet rovnou na rodičák. Můžeš si po tu dobu z výplaty nechávat na útratu jen těch cca 7 000, jako vychází RP na tři roky a zbytek šetřit. Vyzkoušíš si, jak budete finančně vycházet a budeš mít základ na výbavu, třeba :palec: Taky v životopise to bude vypadat líp, až se jednou budeš chtít vrátit do práce. Jo a taky bych bez svatby nerodila, ale to už se asi dnes mezi mladými nenosí :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama